Daj sobie pomócRehabilitacja

Fizjo4Life powstało z pasji do ludzkiego ciała i jego możliwości. Wierzymy, że tylko jeśli będziemy dbać o ciało, stanie się ono filarem naszego zdrowego i sprawnego życia przez długie lata.

W naszej codziennej pracy pomagamy pacjentom zapomnieć o bólu i trudnościach z poruszaniem się. Wspieramy w powrocie do pełnej sprawności po kontuzjach, interwencjach chirurgicznych czy chorobach neurologicznych. Pomagamy eliminować wady postawy oraz dolegliwości bólowe spowodowane siedzącym trybem życia. Kładziemy mocny nacisk na edukację pacjentów - uczymy jaką postawę przyjmować na co dzień oraz jak przygotować się do wysiłku fizycznego, aby eliminować ryzyko wystąpienia kontuzji i przeciążeń.
Praca z pacjentem w gabinecie rehabilitacyjnym to dla nas pierwszy krok do poprawy jego sprawności. Aby zapewnić pełen sukces terapii i utrwalić jej efekty, pomagamy pacjentom pracować nad zmianą ich wzorców ruchowych. Nikt z nas nie jest przecież tylko chorą ręką lub nogą bądź samym bolącym kręgosłupem. Nasz organizm jest złożony z wielu elementów, których prawidłowe funkcjonowanie może zapewnić jedynie zrównoważona rehabilitacja.

Każdego dnia narażamy się na przeciążenia spowodowane nieprawidłową postawą, siedzącym trybem życia, czy wręcz przeciwnie - nadmiernym i obciążającym wysiłkiem fizycznym. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różnorodne formy terapii. Rehabilitujemy pacjentów m.in. z pourazowymi i przeciążeniowymi bólami kręgosłupa, po urazach kolana czy kostki, z tzw. kolanem biegacza. Pomagamy w terapii zwyrodnienia stawu biodrowego, rehabilitacji barku i łokcia, dłoni i nadgarstka.

Rehabilitacja_Fizjo4life_min

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, każdy przypadek jest dla nas inny. Pracujemy jako zespół specjalistów w różnych dziedzinach, stosujemy nowoczesne metody fizjoterapii (m.in. metodę FDM, P-DTR, metodę Mulligana, klawipresurę, terapię punktów spustowych). Często łączymy terapię z odpowiednio dobranymi treningami oraz zbilansowaną dietą. Jesteśmy przekonani, że gwarancją powodzenia terapii jest włączenie pacjenta na każdym jej etapie. Dlatego nie pozostawiamy go bez odpowiedzi, przekazujemy całą obszerną wiedzę na temat schorzenia, szczegółowo opisujemy kolejne etapy leczenia. Każdy pacjent wychodzi z naszego gabinetu z konkretnymi zaleceniami i wskazówkami, których stosowanie ma zapobiec nawrotom dolegliwości.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

slide_REHABILITACJA
Odwiedzasz nas po raz pierwszy? Sprawdź jak się przygotować do pierwszej wizyty