O rewolucyjnej metodzie FDM

🕓Artykuł przeczytasz w 0 min 45 sek

O rewolucyjnej metodzie FDM

Problem z doborem terapii

W czasie mojej kariery zawodowej wiele razy stawałem przed dylematem: jak najodpowiedniej dobrać metodę terapii do stanu pacjenta, by móc osiągnąć jak najlepsze wyniki. Nie mogę powiedzieć, że zawsze moje wybory były idealne, pocieszające jest jednak to, że z podobnymi problemami borykają się także moi koledzy i koleżanki po fachu.

Metoda Fascial Distortion Model

Podczas wielu szkoleń, pokazów i ćwiczeń niejednokrotnie przekonywano mnie o skuteczności przedstawianych metod. Jednak pracując ze swoimi pacjentami i stosując przy tym przeróżne techniki rehabilitacyjne mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze nigdy nie miałem do czynienia z tak niezwykle prostą a jednocześnie bardzo skuteczną metoda rehabilitacji jaka jest Fascial Distortion Model (FDM).

Prosta i doskonała metoda

Poznałem ją w chwili gdy myślałem, że już coś potrafię, że wypracowałem najlepszą, moim zdaniem, formę terapii. Wtedy to dotarło do mnie, że ktoś wymyślił coś o wiele prostszego i doskonalszego. Od tej chwili moja praca w temacie rehabilitacji schorzeń narządu ruchu stanęła na głowie i rozpoczął się nowy etap w mojej karierze fizjoterapeuty.

Olbrzymia skuteczność metody FDM

Ta rewolucyjna metoda fizjoterapii rzuciła już na kolana USA, Austrię, Niemcy, Włochy, Hiszpanię i Holandię, a teraz jak powódź sukcesywnie zalewa polski rynek fizjoterapeutyczny. Na czym polega jej siła? Na olbrzymiej skuteczności

Autorzy artykułu:

Jakub Nowosad

Jakub Nowosad

Jakub to fizjoterapeuta w warszawskiej klinice Fizjo4Life, specjalizujący się w pracy ze sportowcami i pacjentami po urazach ortopedycznych.

Udostępnij na Facebooku

Nasze usługi które mogą Cię zainteresować

Rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja dorosłych

Pomagamy pacjentom zapomnieć o bólu i problemach z poruszaniem się. Wspieramy w powrocie do sprawności po kontuzjach czy interwencjach chirurgicznych.

Dowiedz się więcej