Konferencja chondromolacje i zwyrodnienia

O rewolucyjnej metodzie FDM

🕓Artykuł przeczytasz w 0 min 45 sek

O rewolucyjnej metodzie FDM

Problem z doborem terapii

W czasie mojej kariery zawodowej wiele razy stawałem przed dylematem: jak najodpowiedniej dobrać metodę terapii do stanu pacjenta, by móc osiągnąć jak najlepsze wyniki. Nie mogę powiedzieć, że zawsze moje wybory były idealne, pocieszające jest jednak to, że z podobnymi problemami borykają się także moi koledzy i koleżanki po fachu.

Metoda Fascial Distortion Model

Podczas wielu szkoleń, pokazów i ćwiczeń niejednokrotnie przekonywano mnie o skuteczności przedstawianych metod. Jednak pracując ze swoimi pacjentami i stosując przy tym przeróżne techniki rehabilitacyjne mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze nigdy nie miałem do czynienia z tak niezwykle prostą a jednocześnie bardzo skuteczną metoda rehabilitacji jaka jest Fascial Distortion Model (FDM).

Prosta i doskonała metoda

Poznałem ją w chwili gdy myślałem, że już coś potrafię, że wypracowałem najlepszą, moim zdaniem, formę terapii. Wtedy to dotarło do mnie, że ktoś wymyślił coś o wiele prostszego i doskonalszego. Od tej chwili moja praca w temacie rehabilitacji schorzeń narządu ruchu stanęła na głowie i rozpoczął się nowy etap w mojej karierze fizjoterapeuty.

Olbrzymia skuteczność metody FDM

Ta rewolucyjna metoda fizjoterapii rzuciła już na kolana USA, Austrię, Niemcy, Włochy, Hiszpanię i Holandię, a teraz jak powódź sukcesywnie zalewa polski rynek fizjoterapeutyczny. Na czym polega jej siła? Na olbrzymiej skuteczności

Rozpoznajesz te dolegliwości?

Skonsultuj się z naszym doświadczonym fizjoterapeutą i odzyskaj pełnię zdrowia.

Zapisz się na wizytę

Autorzy artykułu:

Jakub Nowosad

Jakub Nowosad

Jakub to fizjoterapeuta w warszawskiej klinice Fizjo4Life, specjalizujący się w pracy ze sportowcami i pacjentami po urazach ortopedycznych.

Udostępnij na Facebooku

Cennik

Fizjoterapia dorosłych 30 min od 100zł
Fizjoterapia dorosłych 60 min od 200zł
Rezerwuj wizytę

Nasze usługi które mogą Cię zainteresować

Rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja dorosłych

Pomagamy pacjentom zapomnieć o bólu i problemach z poruszaniem się. Wspieramy w powrocie do sprawności po kontuzjach czy interwencjach chirurgicznych.

Dowiedz się więcej