Jakigo fizjotrapeutę wybrać?
Indywidualny trening pilatesu

Indywidualny trening pilatesu

Pilates Warszawa - Trening indywidualny

Masz problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy ciała ? Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną, zwiększyć elastyczność i wzmocnić mięśnie? Indywidualny trening pilatesu to doskonała opcja dla Ciebie!

Zadbaj o swoje ciało i samopoczucie dzięki profesjonalnemu treningowi pilatesu. Nasza specjalistka dostosuje program do Twoich osobistych potrzeb i celów. Popraw swoją postawę, zredukuj uczucie spięcia i zyskaj większą elastyczność. Zacznij pracować nad zdrowiem swojego ciała już teraz!

Zapisz się wybierając usługę “Indywidualny trening pilatesu“.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Indywidualny trening pilatesu 60 min 200 zł

Poprawa kondycji i sylwetki dzięki pilates

Głównym założeniem metody pilates jest nauka świadomości własnego ciała. Jest ona oparta na ćwiczeniach wykonywanych z pełnym skupieniem na oddechu, odpowiednim wzorcu ruchowym i izolacji mięśniowej. Ruchy muszą być precyzyjne i płynne, a ułożenie ciała i technika powinny być kontrolowane.

Poprawa koordynacji, uelastycznienie mięśni i redukcja stresu

Celem ćwiczeń jest ogólna poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni (szczególnie mięśni posturalnych CORE, do których zaliczany jest mięsień poprzeczny brzucha, mięśnie dna miednicy, przepona oraz mięsień wielodzielny) poprawa koordynacji i równowagi, uelastycznienie mięśni, więzadeł i ścięgien, redukcja stresu oraz poprawa propriocepcji.

Pilates dla początkujących i zaawansowanych

Indywidulany trening pilates jest świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce rozwijać swoją sprawność fizyczną, a w szczególności dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pilatesem lub są na zaawansowanym poziomie. Na treningu 1:1 instruktor poświęci odpowiednią ilość czasu na naukę kontroli pozycji wyjściowej i ułożenia ciała, prawidłowego oddechu i techniki. Trener dostosuje i zmodyfikuje ćwiczenia do indywidualnych potrzeb, możliwości i stanu zdrowia klienta. Indywidualne podejście pozwoli na odniesienie szybszych rezultatów, zdrowotnych i sportowych.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Terapeutyczne podejście