Indywidualny trening pilatesu

Indywidualny trening pilatesu

Pilates Warszawa - Trening indywidualny

Jeżeli chcesz lepiej poznać swoje ciało, poprawić swoją kondycję, wysmuklić sylwetkę, a jednocześnie cenisz swój czas, to indywidualny trening pilatesu jest właśnie dla Ciebie!

Cennik

Indywidualny trening pilatesu 60 min 200 zł

Poprawa kondycji i sylwetki dzięki pilates

Głównym założeniem metody pilates jest nauka świadomości własnego ciała. Jest ona oparta na ćwiczeniach wykonywanych z pełnym skupieniem na oddechu, odpowiednim wzorcu ruchowym i izolacji mięśniowej. Ruchy muszą być precyzyjne i płynne, a ułożenie ciała i technika powinny być kontrolowane.

Poprawa koordynacji, uelastycznienie mięśni i redukcja stresu

Celem ćwiczeń jest ogólna poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni (szczególnie mięśni posturalnych CORE, do których zaliczany jest mięsień poprzeczny brzucha, mięśnie dna miednicy, przepona oraz mięsień wielodzielny) poprawa koordynacji i równowagi, uelastycznienie mięśni, więzadeł i ścięgien, redukcja stresu oraz poprawa propriocepcji.

Pilates dla początkujących i zaawansowanych

Indywidulany trening pilates jest świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce rozwijać swoją sprawność fizyczną, a w szczególności dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pilatesem lub są na zaawansowanym poziomie. Na treningu 1:1 instruktor poświęci odpowiednią ilość czasu na naukę kontroli pozycji wyjściowej i ułożenia ciała, prawidłowego oddechu i techniki. Trener dostosuje i zmodyfikuje ćwiczenia do indywidualnych potrzeb, możliwości i stanu zdrowia klienta. Indywidualne podejście pozwoli na odniesienie szybszych rezultatów, zdrowotnych i sportowych.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Terapeutyczne podejście