Indywidualny trening dla kobiet w ciąży

Indywidualny trening dla kobiet w ciąży

Aktywność fizyczna w ciąży Warszawa

Chcesz zostać aktywna w ciąży, ale potrzebujesz bezpiecznego planu treningowego indywidualnie dobranego do Twoich potrzeb? Zaufaj naszej specjalistce i zapisz się na indywidualny trening dla ciężarnych!

 

Cennik

Trening indywidualny dla ciężarnych 60 min180 zł

Indywidualny trening dla ciężarnej

Plan treningowy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia, przebiegu ciąży i uwarunkowań fizycznych uczestniczki. Jego celem jest zachowanie i poprawa ogólnej sprawności psychofizycznej kobiety, przygotowanie fizyczne i mentalne do porodu oraz przeciwdziałanie zmianom w układzie kostno-mięśniowo-stawowym ciężarnej.

Ćwiczenia dla kobiet w każdym trymestrze ciąży

Ćwiczenia odpowiednie są dla kobiet o dowolnym stopniu sprawności fizycznej, w każdym trymestrze ciąży. Treningi skierowane są do kobiet w zdrowej fizjologicznej ciąży, planujących urodzić zarówno naturalnie, jak i drogą cięcia cesarskiego, których lekarz prowadzący wyraża zgodę na udział w ćwiczeniach.

Bezpieczeństwo przy treningu u kobiet w ciąży

Ze względu na dbałość o zdrowie ciężarnej, przed przystąpieniem do zajęć konieczne jest przekazanie prowadzącej wypełnionej karty uczestniczki wraz ze zgodą lekarza prowadzącego ciążę na udział w treningach.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Intymna atmosfera