Konferencja chondromolacje i zwyrodnienia
Indywidualny trening dla kobiet w ciąży

Indywidualny trening dla kobiet w ciąży

Aktywność fizyczna w ciąży Warszawa

Chcesz zostać aktywna w ciąży, ale potrzebujesz bezpiecznego planu treningowego indywidualnie dobranego do Twoich potrzeb? Zaufaj naszej specjalistce i zapisz się na indywidualny trening dla ciężarnych!

 

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Trening indywidualny dla ciężarnych 60 min 200 zł

Indywidualny trening dla ciężarnej

Plan treningowy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia, przebiegu ciąży i uwarunkowań fizycznych uczestniczki. Jego celem jest zachowanie i poprawa ogólnej sprawności psychofizycznej kobiety, przygotowanie fizyczne i mentalne do porodu oraz przeciwdziałanie zmianom w układzie kostno-mięśniowo-stawowym ciężarnej.

Ćwiczenia dla kobiet w każdym trymestrze ciąży

Ćwiczenia odpowiednie są dla kobiet o dowolnym stopniu sprawności fizycznej, w każdym trymestrze ciąży. Treningi skierowane są do kobiet w zdrowej fizjologicznej ciąży, planujących urodzić zarówno naturalnie, jak i drogą cięcia cesarskiego, których lekarz prowadzący wyraża zgodę na udział w ćwiczeniach.

Bezpieczeństwo przy treningu u kobiet w ciąży

Ze względu na dbałość o zdrowie ciężarnej, przed przystąpieniem do zajęć konieczne jest przekazanie prowadzącej wypełnionej karty uczestniczki wraz ze zgodą lekarza prowadzącego ciążę na udział w treningach.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Intymna atmosfera