Fizjoterapia dorosłych

Fizjoterapia dorosłych

Fizjoterapia dorosłych w Warszawie

Męczą Cię bóle kręgosłupa? Cierpisz na dolegliwości  kolana, kostki lub barku? Być może doznałeś urazu w trakcie codziennych aktywności?

Siedzący tryb życia i brak ruchu mogą prowadzić do pojawienia się dyskomfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Nieleczone problemy mogą nasilać się lub powodować dolegliwości w innych częściach ciała.

Jeśli ból, dyskomfort lub trudności w wykonywaniu codziennych zadań dotyczą Ciebie lub kogoś z Twojego otoczenia, nie zwlekaj. Pozbądź się tych problemów, korzystając z pomocy jednego z naszych specjalistów, wybierając usługę “Fizjoterapia dorosłych” podczas zapisu.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Fizjoterapia dorosłych 30 min od 100 zł
Fizjoterapia dorosłych 60 min od 200 zł

Wróć do sprawności dzięki fizjoterapii

W swojej pracy skupiamy się na zapomnieniu o bólu i trudnościach związanych z poruszaniem się. Dążymy do przywrócenia pełnej sprawności i zdrowia po urazach, operacjach chirurgicznych oraz schorzeniach neurologicznych. Nasza fizjoterapia skierowana jest także na eliminowanie wad postawy oraz łagodzenie dolegliwości bólowych wynikających z siedzącego trybu życia. W szczególności w ostatnich czasach, w związku z popularnością pracy zdalnej i brakiem aktywności fizycznej, przychodzą do nas osoby, które potrzebują fizjoterapii w związku z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.

Edukacja pacjenta podczas terapii

Naszą uwagę skupiamy na edukacji pacjentów, ucząc ich prawidłowych nawyków posturalnych na co dzień oraz przygotowania do aktywności fizycznej. Dzięki temu pomagamy uniknąć ryzyka kontuzji i przeciążeń.

Zmiana wzorców ruchowych

Praca z pacjentem w gabinecie fizjoterapeuty stanowi pierwszy krok ku poprawie sprawności. Aby terapia była skuteczna i efektywna, pomagamy pacjentom w modyfikacji ich wzorców ruchowych. Rozumiejąc, że nasze ciało to złożona struktura, dążymy do zrównoważonej fizjoterapii.

Terapia dostosowana do potrzeb

Nasza fizjoterapia obejmuje różnorodne formy terapii, ponieważ każdego dnia nasze ciało narażone jest na przeciążenia wynikające z nieprawidłowej postawy, siedzącego trybu życia lub nadmiernego wysiłku fizycznego. Oferujemy fizjoterapię pacjentom z pourazowymi i przeciążeniowymi bólami kręgosłupa, po urazach kolana i kostki, w przypadku tzw. kolana biegacza, skoczka  oraz terapię w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawu biodrowego, barku, łokcia, dłoni i nadgarstka.

Wiele specjalizacji w jednym miejscu

Jako zespół specjalistów o różnych kompetencjach, dostosowujemy podejście do każdego pacjenta indywidualnie, biorąc pod uwagę jego unikalne potrzeby. Wykorzystujemy nowoczesne metody fizjoterapii, takie jak metoda FDM, P-DTR, metoda Mulligana, klawipresura oraz terapia punktów spustowych. Często łączymy terapię z odpowiednio dostosowanymi treningami i rekomendujemy pacjentom odpowiednie ćwiczenia. Uważamy, że kluczem do sukcesu terapii jest zaangażowanie pacjenta na każdym etapie prowadzonej fizjoterapii.

  • 1 na 1
  • Pełen profesjonalizm
  • Holistyczne podejście