Fizjoterapia neurologiczna

Fizjoterapia neurologiczna

Fizjoterapia neurologiczna w Warszawie

Przebyty udar, pourazowe uszkodzenie mózgu, rdzenia lub nerwów, a także schorzenia takie jak choroba Parkinsona, Alzheimera czy stwardnienie rozsiane, wszystkie te wyzwania związane są z układem nerwowym i wymagają odpowiedniego leczenia. Skuteczność fizjoterapii może zależeć od eksperta, który doskonale zna techniki pracy z tym układem, ponieważ nie każda terapia przynosi rezultaty.

Uszkodzenia struktur nerwowych znacząco wpływają na codzienne funkcjonowanie i często uniemożliwiają pacjentom samodzielność. Nieleczone problemy prowadzą do narastającej niezdolności do codziennego funkcjonowania, pozbawiając szansy na powrót do pełnej sprawności.

Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia zmaga się z tymi wyzwaniami, nie zwlekaj i skorzystaj z usługi “Fizjoterapia u Pauliny Sobczak“.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Fizjoterapia neurologiczna 45 min 240 zł

Odkrycia w dziedzinie regeneracji tkanki nerwowej

Długotrwałe badania wykazały, że ludzki mózg ma imponujący potencjał regeneracji po urazach. Ten zdolny do odnawiania się narząd może być wykorzystany w procesie fizjoterapii. Doświadczony fizjoterapeuta stymuluje układ nerwowy, motywując go do odbudowy połączeń nerwowych oraz tworzenia nowych.

Życie z niepełnosprawnością

Pacjenci cierpiący na schorzenia neurologiczne często muszą przejść długotrwałą i mozolną fizjoterapię. W trakcie terapii nasi eksperci pomagają również pacjentom nauczyć się radzenia sobie z ich niepełnosprawnością. Polega to na wskazaniu im alternatywnych sposobów wykonywania codziennych czynności ruchowych, co ma zapewnić im wygodne funkcjonowanie na co dzień.

Fizjoterapia neurologiczna dostosowana do pacjenta

Nasza praca z pacjentem ma również na celu zapobieganie powstawaniu niepożądanych odruchów, które mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić powrót do pełnej sprawności. Każdy program terapeutyczny jest indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta, uwzględniając jego stan zdrowia, możliwości oraz rodzaj dysfunkcji.

Innowacyjne metody fizjoterapii neurologicznej

Podczas fizjoterapii równie dużą wagę przykładamy do poprawy kondycji zarówno układu nerwowego, jak i układu szkieletowego, który pełni rolę głównego sterownika ciała. Dzięki temu osiągamy znacznie lepsze wyniki niż stosując tradycyjne metody fizjoterapii.

  • 1 na 1
  • Terapeutyczne podejście
  • Pełen profesjonalizm