Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny Warszawa

Masaż klasyczny znajduje swoje zastosowanie najczęściej przy dolegliwościach wynikających z braku ruchu lub przeciążeń spowodowanych pracą.

Cennik

Masaż klasyczny 30 min90 zł

Masaż na ból kręgosłupa i mięśni

Zarówno ciężka praca fizyczna, jak i siedzący tryb życia mogą doprowadzić do przeciążeń kręgosłupa i mięśni, powodując ból oraz dyskomfort. Jeżeli odczuwasz pieczenie w kręgosłupie lub zaobserwowałeś ograniczenie ruchomości, niezwłocznie wybierz się na masaż klasyczny.

Masaż rehabilitacyjny

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu, często pełni rolę masażu rehabilitacyjnego. Wykorzystuje on specjalne ruchy oraz techniki takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wyciskanie, czy wibracja. Wykonanie poszczególnych elementów masażu klasycznego służy pobudzeniu do pracy organizmu człowieka. Wykonywany on jest na nagie ciało, przy użyciu środka poślizgowego (kremu, oliwki, maści). Czas masażu uzależniony jest od masowanego odcinka.

Działanie masażu klasycznego

Wskazany jest przy zmianach zwyrodnieniowych, stłuczeniach, bólach kręgosłupa, chorobach reumatycznych. Działa przeciwbólowo, normalizuje napięcie mięśniowe, poprawia przepływ krwi oraz wzmacnia i przyśpiesza regenerację mięśni. Masaż klasyczny jest dla każdego, kto chce zapomnieć o bólu i przywrócić swój organizm do pełnej sprawności.

  • 1 na 1
  • Pełen profesjonalizm
  • Holistyczne podejście