Aktywna ciąża

Aktywna ciąża

Aktywna ciąża Warszawa - Zajęcia grupowe

Aktywna ciąża to zajęcia grupowe stanowiące zarówno fizyczne, jak i mentalne przygotowanie do świadomego wykorzystania ciała w porodzie oraz bycia aktywną mamą.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Aktywna ciąża: Pojedyncze zajęcia 60 min 50 zł
Aktywna ciąża: Karnet 4 zajęć 4x 60 min 150 zł
Aktywna ciąża: Karnet 8 zajęć 8x 60 min 280 zł

Plan zajęć grupowych

Bezpieczne ćwiczenia w ciąży

Ze względu na dbałość o zdrowie ćwiczących, przed przystąpieniem do zajęć fitness konieczne jest przekazanie prowadzącej wypełnionej karty uczestniczki wraz ze zgodą lekarza prowadzącego ciążę na udział w zajęciach.

Ćwiczenia dla ciężarnych w Warszawie

Zajęcia bazują na wiedzy i doświadczeniu położniczym opartym o aktualne zalecenia medyczne, profilaktyce zmian w ciele kobiety w czasie ciąży, przygotowaniu jej ciała do narodzin dziecka, nauki technik oddechowych oraz prenatalnej stymulacji dziecka w życiu wewnątrz łonowym.

Zajęcia Aktywna Ciąża odbywają się w komfortowym i bezpiecznym środowisku, zapewniającym odpowiednie warunki dla ciężarnych uczestniczek. Fizjoterapeutki dbają o indywidualne potrzeby każdej z kobiet i monitorują postępy, dostosowując intensywność i rodzaj ćwiczeń w zależności od okresu ciąży.

Gimnastyka dla ciężarnych w Warszawie

Gimnastyka dla ciężarnych w Warszawie jest doskonałą opcją dla przyszłych mam, które chcą utrzymać aktywność fizyczną i zdrowie w trakcie ciąży. Zajęcia Aktywna Ciąża są prowadzone przez doświadczone fizjoterapeutki, które specjalizują się w opiece nad zdrowiem kobiet w okresie ciąży.

Celem tych zajęć jest zapewnienie bezpiecznego i efektywnego treningu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej ciężarnej uczestniczki. Fizjoterapeutki posiadają wiedzę i umiejętności, aby dostosować ćwiczenia do zmieniających się warunków fizycznych i hormonalnych w organizmie ciężarnej.

Fitness dla ciężarnych w Warszawie

Ćwiczenia odpowiednie są dla kobiet o dowolnym stopniu sprawności fizycznej, w każdym trymestrze ciąży. Zajęcia fitness skierowane są do kobiet w zdrowej fizjologicznej ciąży, planujących urodzić zarówno naturalnie, jak i drogą cięcia cesarskiego, których lekarz prowadzący wyraża zgodę na udział w ćwiczeniach.

Jeśli jesteś ciężarna i mieszkasz w Warszawie, zapraszamy na zajęcia Aktywna Ciąża, gdzie fizjoterapeutki pomogą Ci zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w trakcie tego wyjątkowego okresu w Twoim życiu.

Czy aktywność fizyczna podczas ciąży jest dla ciebie dobra?

Jeśli jesteś zdrową kobietą i regularnie ćwiczenia w czasie ciąży:

 • Pomagają utrzymać odpowiednią wagę podczas bycia w ciąży.
 • Zmniejszają niektóre z częstych dolegliwości kojarzonych z ciążą (zaparcia, bóle pleców, obrzęki nóg, kostek i stóp).
 • Pomagają w radzeniu sobie ze stresem.
 • Zapewniają lepszy sen.
 • Sprawiają, że płuca i serce wraz z z naczyniami krwionośnymi będą silniejsze.
 • Zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu.
 • Mogą zmniejszyć ryzyko wykonania cesarskiego cięcia.
 • Zmniejszają szanse na powikłania ciążowe (np. cukrzyca ciążowa czy wysokie ciśnienie).
 • Dodaje energii.
 • Poprawiają samopoczucie i dodają energii.

Bądź aktywna w ciąży

Gimnastyka dla ciężarnych ma wiele korzyści. Regularne ćwiczenia mogą pomóc w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, łagodzeniu obrzęków, poprawie krążenia oraz utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Ponadto, aktywność fizyczna może pomóc w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego i redukcji stresu związanego z ciążą.

 • Kameralna grupa
 • Nastrojowe wnętrze
 • Intymna atmosfera