Rehabilitacja stomatologiczna

Rehabilitacja stomatologiczna

Rehabiliacja i fizjoterapia stomatologiczna Warszawa

Fizjoterapia stomatologiczna skupiona jest dokoła obszaru podlegającego dużym napięciom czy też bólowi w okolicy głowy, szczęki, żuchwy. Częstą, choć nie jedyną, przyczyną tych dolegliwości jest stres, który może się potem przejawiać wieloma dolegliwościami. Celem terapii jest zmniejszenie bólu oraz zaburzonych funkcji stawów głowy oraz odcinka szyjnego. Rehabilitacja ta może wspomagać również proces leczenia ortodontycznego oraz dentystycznego.

Cennik

Rehabilitacja stomatologiczna 30 minod 90 zł
Rehabilitacja stomatologiczna 60 minod 180 zł

Rehabilitacja stomatologiczna przy zaleceniach od stomatologa lub ortodonty

Fizjoterapia stomatologiczna jest opcją dla Ciebie, jeśli bywasz u stomatologa lub ortodonty. Rehabilitacja ta wspiera pracę w gabinecie stomatologicznym z ortodontą oraz stomatologiem. Jeśli masz objawy:

to rehabilitacja stomatologiczna w Fizjo4life pomoże Ci nie tylko w pozbyciu się bólu, ale też znalezieniu przyczyn napięć w okolicach twarzy i szczęki. Dzięki temu, będziesz wiedzieć, również po wyjściu z naszego gabinetu, co możesz robić, a czego unikać, aby zredukować przykre skutki stresu czy innych dolegliwości, powodujących sztywność czy bóle, a także choćby zgrzytanie zębami.

Specjaliści rehabilitacji stomatologicznej dobiorą nie tylko odpowiednie techniki, aby w gabinecie uporać się z Twoimi dolegliwościami, ale też będą w stanie zaprezentować Ci ćwiczenia do pracy własnej.

  • 1 na 1
  • Pełen profesjonalizm
  • Prywatność