Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna w Warszawie

Twój stomatolog stwierdził u Ciebie trudności z otwarciem ust? Doświadczasz bruksizmu lub przeskakiwania w stawach skroniowo-żuchwowych? Być może odczuwasz bóle głowy lub dyskomfort w odcinku szyjnym?

Duże napięcie w obszarze stawów skroniowo-żuchwowych, jeśli nieleczone, może prowadzić do częstych bólów głowy i szyi oraz prowadzić do zużycia zębów oraz ograniczenia ruchomości ust.

Czy masz podejrzenia, że te problemy dotyczą także Ciebie lub wiesz, że potrzebujesz pracy nad tym obszarem? Ogranicz negatywne skutki i skorzystaj z usługi “Fizjoterapia stomatologiczna” u specjalisty.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Fizjoterapia stomatologiczna 30 min od 100 zł
Fizjoterapia stomatologiczna 60 min od 200 zł

Fizjoterapia stomatologiczna, z zaleceniami od stomatologa lub ortodonty

Fizjoterapia stomatologiczna jest opcją dostępną dla Ciebie. Ta forma fizjoterapii wspiera pracę w gabinecie stomatologicznym razem z ortodontą i stomatologiem. Jeżeli doświadczasz:

1. Bruksizmu

2. Bólów głowy

3. Bólów odcinka szyjnego

4. Szumów usznych

5. Przeskakiwania w stawach skroniowo-żuchwowych

6. Napięcia mięśni w okolicach twarzy

7. Zaciskania, zgrzytania i ścierania zębów

To fizjoterapia stomatologiczna w Fizjo4life nie tylko pomoże Ci pozbyć się bólu, ale także pomoże zidentyfikować przyczyny napięć w okolicach twarzy i szczęki. Dzięki temu będziesz wiedział/a, nawet po opuszczeniu naszego gabinetu, jakie działania podejmować i czego unikać, aby zmniejszyć negatywne skutki stresu lub innych dolegliwości, które mogą prowadzić do sztywności, bólu i zgrzytania zębami. 

Nasi specjaliści w fizjoterapii stomatologicznej nie tylko dostosują odpowiednie techniki leczenia w gabinecie, ale również przedstawią Ci ćwiczenia do samodzielnego wykonywania.

  • 1 na 1
  • Pełen profesjonalizm
  • Prywatność