Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży Warszawa

Masaż pozwoli przyszłej mamie nie tylko zrelaksować się i wyciszyć, ale również przynieść ukojenie obolałemu ciału. Skóra pacjentki stanie się bardziej nawilżona i odżywiona, co również przyczyni się poprawie ogólnego samopoczucia.

Cennik

Masaż dla kobiet w ciąży 45 min od 190 zł

Masaż skierowany do kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży jest specjalnie dostosowaną formą masażu, która ma na celu ulgę i wsparcie dla przyszłych mam. Jest to delikatna i bezpieczna metoda relaksacji, która uwzględnia zmieniony stan ciała i potrzeby kobiety w tym szczególnym okresie.

Główne cele masażu dla kobiet w ciąży

  1. Ulga w dolegliwościach fizycznych: Masaż może pomóc złagodzić bóle pleców, bioder, nóg i innych miejsc, które często dolegają kobietom w ciąży. Poprawia krążenie krwi i łagodzi napięcie mięśniowe, co może przynieść ulgę w bólach związanych z rozciąganiem ciała w trakcie ciąży.
  2. Redukcja stresu i napięcia: Ciąża może być czasem pełnym emocji i stresu, dlatego masaż dla kobiet w ciąży jest również skoncentrowany na relaksacji i redukcji napięcia. Masaż może pomóc w zwiększeniu poziomu endorfin – naturalnych substancji chemicznych w organizmie, które poprawiają nastrój i ogólne samopoczucie.
  3. Poprawa krążenia: Podczas ciąży kobieta może doświadczać ograniczonego krążenia krwi, co może prowadzić do obrzęków i innych dolegliwości. Masaż stymuluje krążenie krwi i limfy, co może pomóc w zmniejszeniu obrzęków oraz zwiększeniu dostawy składników odżywczych i tlenu do organizmu matki i dziecka.

Masaż z zachowaniem bezpieczeństwa dla przyszłej mamy i jej dziecka

Masaż dla kobiet w ciąży odbywa się w odpowiednich pozycjach ułożeniowych, co zapewnia kobiecie bezpieczeństwo. Usługa ta jest wykonywana przez fizjoterapeutki uroginekologiczne przy użyciu bezpiecznych kosmetyków wysokiej jakości, nie powodujących uczuleń i podrażnień.

  • 1 na 1
  • Intymna atmosfera
  • Holistyczne podejście