Konferencja chondromolacje i zwyrodnienia
Masaż sportowy

Masaż sportowy

Masaż sportowy Warszawa

Czujesz, że masz spięte mięśnie i potrzebujesz ulgi? Często odczuwasz ból mięśni po intensywnym treningu lub aktywności fizycznej? Może Twoje ciało wymaga relaksu i regeneracji po wyczerpującym wysiłku?

Aktywność fizyczna, szczególnie sportowa, może narażać nasze ciało na duże przeciążenia i stres. Spięte mięśnie mogą prowadzić do dyskomfortu i ograniczać Twoją zdolność do pełnej aktywności. Nieleczone przeciążenia mogą również prowadzić do kontuzji i długotrwałych problemów.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w rozluźnieniu mięśni, złagodzeniu bólu i poprawieniu swojej sprawności fizycznej, to masaż sportowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasz specjalista pomoże Ci odzyskać komfort, dzięki usłudze “Masaż sportowy“. Nie czekaj, zainwestuj w swoje zdrowie i dobre samopoczucie już dziś.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Masaż sportowy 30 min 100 zł

Masaż sportowy w Warszawie wspomagający regenerację mięśni

Jeżeli aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem Twojego życia, pragniesz osiągać coraz lepsze wyniki sportowe lub doznałeś urazu i chcesz jak najszybciej powrócić do formy, koniecznie musisz zadbać o prawidłową regenerację mięśni. Wybierz się na do doświadczonego masażysty na masaż sportowy i zadbaj o regenerację organizmu!

Masaż dla osób uprawiających sport

Masaże sportowe skierowany jest do wszystkich osób uprawiających sport. Jest on jednym z elementów odnowy biologicznej i rehabilitacji sportowej.

Czas trwania masażu uzależniony od potrzeb

Czas trwania masażu sportowego uzależniony jest od tego, kiedy masaż jest wykonywany (przed, po intensywnym wysiłku fizycznym czy w trakcie ćwiczenia). Opracowywane są w nim te mięśnie i struktury, które były lub będą najbardziej obciążane i zaangażowane w wysiłek fizyczny w trakcie treningu.

Stymulacja mięśni poprzez masaż

W masażu sportowym masażysta używa się takich samych technik co w przypadku masażu klasycznego, różnica polega jednak na tym, że masaż sportowy jest mocniejszy i intensywniejszy. W fizjoterapii sportowej masaż odgrywa ważną rolę, stymulując mięsień głęboko oddziałuje się na tkankę mięśniowo-powięziową, sprawiając, że jest ona lepiej odżywiona. Rodzaj stosowanych technik zależy od sportowca i jego potrzeb.

  • 1 na 1
  • Terapeutyczne podejście
  • Pełen profesjonalizm