Kobido – japoński lifting twarzy

Kobido – japoński lifting twarzy

Kobido Warszawa - japoński masaż liftingujący twarz

Masaż kobido nazywany jest japońskim sekretem młodości. Jest pochodną Anma, co oznacza nacisk i docisk, który jest tradycyjnym systemem medycyny i masażu w Japonii.

Cennik

Kobido - japoński lifting twarzy 60 min250 zł

Kobido – japoński masaż na piękną twarz

W Japonii piękno jest odbiciem dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Twarz jest najbardziej widocznym wskaźnikiem Qi (energii), dlatego piękną i witalną twarz możemy osiągnąć wtedy, kiedy Qi jest w równowadze.

Kobido – naturalna japońska metoda na lifting twarzy

Spośród wszystkich japońskich metod masaż twarzy Kobido ma najwięcej złożonych technik manualnych. Masaż wykonuje się na głębszych warstwach skóry, powięzi, tkanki podskórnej i mięśniach. Dochodzi do pobudzenia unerwienia w obrębie twarzy, dzięki czemu zwiększamy przepływ Qi i dochodzi do naturalnego liftingu.

Poprawa jędrności twarzy poprzez japoński masaż twarzy

Poszczególne etapy masażu są na różnej, zmiennej intensywności, co prowadzi do zmniejszenia napięcia mięśni mimicznych i wygładzenia zmarszczek. Praca na głębiej położonych mięśniach twarzy sprawia, że owal twarzy unosi się oraz poprawia jej kontur. Intensywność masażu stymuluje do produkcji kolagenu i elastyny w skórze, poprawiając tym jej jędrność i napięcie.

Japoński masaż twarzy likwidujący opuchliznę

Etap drenujący wspomaga odprowadzenie limfy, likwidując tym samym ewentualną opuchliznę. Zmiany w wyglądzie są subtelne, ale zauważalne. Rysy twarzy pozostają niezmienione, jednak uwidoczniają się i odsłaniają kontury.

Młodsza cera dzięki masażowi japońskiemu

Cera wygląda na młodszą, bardziej witalną – dzięki jej odżywieniu i dotlenieniu. Sam masaż daje odczucie głębokiego odprężenia. Tkanki w obrębie twarzy, szyi i dekoltu są zrelaksowane, co także ma wpływ na nasz wygląd i samopoczucie.

Długotrwały efekt pięknej twarzy

Japońskie techniki masażu twarzy zapewniają widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych technik. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu lecz także na dobre samopoczucie i pozbycie stresu. Zmniejsza bóle głowy i sztywność karku.

  • 1 na 1
  • Pełen profesjonalizm
  • Holistyczne podejście