Sauna fińska

Sauna fińska

Sauna fińska Warszawa

Sauna Fińska, zwana inaczej sauną suchą, to klasyczna sauna drewniana, gdzie za pomocą pieca z gorącymi kamieniami powietrze w pomieszczeniu rozgrzewa się nawet do temperatury 100°C, a wilgotność powietrza sięga 10%.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Seans prywatny w saunie fińskiej dla 1 osoby 90 min 140 zł
Seans prywatny w saunie fińskiej dla 2 osób 90 min 180 zł
Seans prywatny w saunie fińskiej dla 3 osób 90 min 220 zł
Seans prywatny w saunie fińskiej dla 4 osób 90 min 260 zł

Czym jest sauna fińska?

Ogromną zaletą sauny fińskiej jest połączenie regeneracji z właściwościami detoksykacyjnymi. Regularne odbywanie seansów saunowych hartuje ciało i wspomaga układ odpornościowy. Seanse usprawniają pracę serca, wspomagają regulację skoków ciśnienia, a także poprawiają krążenie i ułatwiają oddychanie.

Jak korzystać z sauny Fińskiej?

Aby pobyt w saunie przyniósł dla naszego organizmu jak najwięcej korzyści, niezbędne jest umiejętne schładzanie. Podczas nagrzewania naczynia krwionośne rozszerzają się, z kolei przy pomocy schładzania doprowadza się do redukcji utraty ciepła z organizmu, co zmniejsza częstotliwość skurczy serca. W ten sposób dotleniamy nasz organizm poprawiając jego wydolność i usprawniając nasz układ oddechowy.

Sauna a celulit

Celulit potocznie nazywany pomarańczową to nierównomiernie ułożona tkanka tłuszcczowa która nierównomiernie zalega pod skórą.

Podczas seansu w saunie fińskiej podnosi się temperatura organizmu i otwierają się pory w skórze dzięki czemu polepszamy przepływ krwi, udrażniamy naczynia limfatyczne, ujędrniamy skórę, wydalamy z organizmu toksyny, wspomagamy odchudzanie przyśpieszając metabolizm, redukujemy cellulit i ułatwiamy nawilżenie naszej skóry.

Działanie sauny fińskiej na organizm

Seans w saunie fińskiej niweluje bóle mięśni i stawów. Rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu. Sauna fińska zalecana jest osobom, które mają problemy z zasypianiem. Saunowanie to także doskonały sposób na poprawę koncentracji, walkę ze znużeniem i zmęczeniem.

Seans prywatny w saunie fińskiej

Seans prywatny w saunie fińskiej jest doskonałą okazją do relaksu i całkowitego odcięcia się od stresów życia codziennego. Podczas trwania seansu cała strefa relaksu w naszym studio zarezerwowana jest tylko dla Ciebie i/lub twoich znajomych, co daje Ci gwarancje spokoju i całkowitej prywatności. Poczuj się swobodnie i komfortowo bez strachu przed niechcianymi spojrzeniami. Pozwól sobie odpocząć i spędzić czas dokładnie tak, jak masz na to ochotę przy dźwiękach wybranej przez siebie muzyki.

  • Nastrojowe wnętrze
  • Intymna atmosfera
  • Prywatność

Sauna fińska w Warszawie

Nie trzeba być Finem, aby cieszyć się kojącymi korzyściami płynącymi z tradycyjnej sauny fińskiej, ale z pewnością nie zaszkodzi. Dzięki szerokiej gamie korzyści, w tym poprawie krążenia i ogólnemu odprężeniu, jest to jedno z doświadczeń, którego nie chcesz przegapić.

Tradycyjna sauna fińska

Sauna fińska to tradycyjny typ sauny pochodzący z Finlandii, który jest przeznaczony do nagrzewania pomieszczenia sauny do ponad 100 °C i utrzymywania wysokiej wilgotności. Suche ciepło wywołuje pocenie się, które dostarcza skórze wilgoci. Wysoka wilgotność zapobiega nadmiernemu wysuszeniu powietrza i zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry i dróg oddechowych w przypadku wdychania pary wodnej.

 

Sauna fińska – naturalny sposób na relaks

Sauna fińska jest oryginalnym i najbardziej naturalnym sposobem na relaks. Jako jedna z najstarszych na świecie tradycji zdrowotnych i wellness, jest bardzo skuteczna w przypadku przewlekłych schorzeń, takich jak napięcie mięśni pleców, przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Oczyszczenie, relaks i zdrowie dzięki saunie fińskiej

Oczyść się, zrelaksuj i poczuj się zdrowo! Sauna fińska to relaksujący sposób na oczyszczenie organizmu, zmniejszenie napięcia mięśni i detoksykację. Jest to również świetny sposób na dobre samopoczucie psychiczne.