Konferencja chondromolacje i zwyrodnienia
Indywidualny trening rolowania

Indywidualny trening rolowania

Trening rolowania Warszawa - Zajęcia indywidualne

Jest to trening idealny dla osób w każdym wieku, polecany zarówno tym aktywnie uprawiającym sport, jak i tym prowadzącym siedzący tryb życia.

Umów wizytę

Umów się przez Booksy

Cennik

Indywidualny trening rolowania 60 min 200 zł

Odkryj zalety wykorzystania rolek do aktywacji mięśni przed treningiem oraz potreningowej regeneracji

Trening rolowania odbywa się z użyciem profesjonalnych rollerów marki BLACKROLL®. Rolowanie pozwala zredukować napięcie mięśniowe, pozbyć się dolegliwości bólowych, pobudzić układ krążenia do wydajniejszej pracy. Trening rolowania w Fizjo4Life są prowadzone przez najlepszych specjalistów tej dziedziny w Polsce – międzynarodowych Master Trenerów BLACKROLL®, twórców programów szkoleniowych dla fizjoterapeutów i trenerów.

Co daje trening rolowania?

Trening rolowania, prowadzony jest pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb, możliwości fizycznych oraz poziomu zaawansowania. Rolowanie to metoda rozluźniania powięzi, która wykonywana zgodnie z założeniami, realnie wpływa na wzrost efektywności treningowej oraz metod rehabilitacji zwiększających mobilność i gibkość ciała. Praca z certyfikowanym trenerem BLACKROLL® pomoże Ci zidentyfikować miejsca występowania nadmiernego napięcia, a następnie je wyeliminować. Regularne rolowanie poprawia jakość naszego codziennego funkcjonowania, pomaga zregenerować ciało, wpływa pozytywnie na poprawę postawy naszego ciała. Sprzęt niezbędny do rolowania znajduje się na sali treningowej. W trakcie zajęć trener pomoże Ci również dobrać odpowiedni sprzęt BLACKROLL®, z którego możesz korzystać samodzielnie w domu.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Terapeutyczne podejście