Indywidualny trening rolowania

Indywidualny trening rolowania

Trening rolowania Warszawa - Zajęcia indywidualne

Jest to trening idealny dla osób w każdym wieku, polecany zarówno tym aktywnie uprawiającym sport, jak i tym prowadzącym siedzący tryb życia.

Cennik

Indywidualny trening rolowania 60 min180 zł

Odkryj zalety wykorzystania rolek do aktywacji mięśni przed treningiem oraz potreningowej regeneracji

Trening rolowania odbywa się z użyciem profesjonalnych rollerów marki BLACKROLL®. Rolowanie pozwala zredukować napięcie mięśniowe, pozbyć się dolegliwości bólowych, pobudzić układ krążenia do wydajniejszej pracy. Trening rolowania w Fizjo4Life są prowadzone przez najlepszych specjalistów tej dziedziny w Polsce – międzynarodowych Master Trenerów BLACKROLL®, twórców programów szkoleniowych dla fizjoterapeutów i trenerów.

Co daje trening rolowania?

Trening rolowania, prowadzony jest pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb, możliwości fizycznych oraz poziomu zaawansowania. Rolowanie to metoda rozluźniania powięzi, która wykonywana zgodnie z założeniami, realnie wpływa na wzrost efektywności treningowej oraz metod rehabilitacji zwiększających mobilność i gibkość ciała. Praca z certyfikowanym trenerem BLACKROLL® pomoże Ci zidentyfikować miejsca występowania nadmiernego napięcia, a następnie je wyeliminować. Regularne rolowanie poprawia jakość naszego codziennego funkcjonowania, pomaga zregenerować ciało, wpływa pozytywnie na poprawę postawy naszego ciała. Sprzęt niezbędny do rolowania znajduje się na sali treningowej. W trakcie zajęć trener pomoże Ci również dobrać odpowiedni sprzęt BLACKROLL®, z którego możesz korzystać samodzielnie w domu.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Terapeutyczne podejście