Pierwsza wizyta na treningu personalnym / medycznym

Jak przygotować się do pierwszej wizyty u terapeuty ruchowego?

Jeśli po raz pierwszy udajesz się na wizytę do terapeuty ruchowego, mamy dla Ciebie kilka informacji, o tym jak się przygotować.

Praca w miłej atmosferze przekłada się na efekty terapii, ułatwia i przyśpiesza proces diagnostyczny, dlatego zależy nam, aby w naszym studio Fizjo4life w Warszawie pacjenci czuli się swobodnie, dlatego zachęcamy do odpowiedniego przygotowania się do pierwszej wizyty . 

Najważniejsze rzeczy, o których powinieneś wiedzieć przed przyjściem na wizytę do terapeuty ruchowego:

Jeżeli masz 16-18 lat, konieczna jest zgoda na wizytę. Wymaganą zgodę możesz pobrać tutaj. Wydrukuj ją i poproś o podpis rodzica/ opiekuna prawnego.

Dzieci poniżej 16 roku życia muszą stawić się na wizytę z rodzicem/ opiekunem prawnym.

Jak przebiega pierwsza wizyta u terapeuty ruchowego?

W naszym studio Fizjo4life w Warszawie pierwsza wizyta składa się głównie z dwóch elementów – wywiadu i badania. Nasi terapeuci w pierwszej kolejności przeprowadzą z pacjentem szczegółowy wywiad oraz diagnostykę związane z dolegliwościami, objawami, historią choroby, dotychczasowym leczeniem, w celu ustalenia przyczyn problemu, z którym się do nas zgłosił.

Terapeuta już podczas pierwszej wizyty może rozpocząć terapię. Na koniec wizyty nasz specjalista zdrowego ruchu odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta, a także przekaże zalecenia, zapobiegające nawrotowi dolegliwości. Jeżeli pacjent wymaga dalszych terapii ruchem, omawiany jest przebieg i ilość kolejnych wizyt.

Wybierz się na swoją pierwszą wizytę u terapeuty ruchowego w Warszawie, wybierając naszych specjalistów!

Wizytę fizjoterapeutyczną możesz umówić osobiście w naszym studio, telefonicznie lub przez aplikację Booksy.