dr Anna Małgorzata Jaroń Fizjoterapeuta dziecięcy

Doktor Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

Ania jest Doktorem Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku studiów kształciła się w kierunku fizjoterapii pediatrycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.

Specjalizuje się w pracy z wcześniakami, noworodkami i niemowlętami

Ania specjalizuje się w pracy z wcześniakami, noworodkami oraz niemowlętami, a także w pracy przy wrodzonych wadach stóp, obniżonym lub wzmożonym napięciu mięśniowym, asymetrii ułożenia ciała, kręczu szyi, porażeniach splotu barkowego, zaburzeniach rozwoju psychoruchowego, związanych np. z wadą serca, wadą genetyczną czy epilepsją. Pracuje metodą NDT-Bobath, Prechtl’a, AFE, a dodatkowo wykorzystuje w terapii kinesiotaping oraz elementy integracji sensorycznej.

Praca z najmłodszymi to jej pasja

Praca z najmłodszymi pacjentami to największa pasja Ani. Daje jej ona mnóstwo radości oraz satysfakcji. Podczas pracy z dziećmi najważniejszym jest dla niej nawiązanie jak najlepszego kontaktu z małym pacjentem, a także z jego rodzicami oraz wspólne ustalanie celów terapii.

Miłośniczka jazdy na nartach i windsurfingu

Ania wolny czas spędza na podróżowaniu. Zimę kocha za możliwość jazdy na nartach, za to lato należy do niedawno odkrytej pasji – windsurfingu. Deszczowe, szare i ponure dni spędza z dobrym kryminałem oraz piekąc słodkości.

dr Anna Małgorzata Jaroń

W czym specjalizuje się dr Anna Małgorzata Jaroń?

Rehabilitacja niemowląt

Rehabilitacja niemowląt

Pierwsze dwanaście miesięcy dziecka to okres, który ma istotny wpływ rozwój i całe jego życie. Skonsultuj z fizjoterapeutą rozwój psychoruchowy dziecka.

Opinie

 • I Izabela L

  Wystarczyła pierwsza wizyta, żeby mój 4 miesięczny synek zaczął unosić główkę na brzuszku, a to wszystko dzięki pani Annie Jaroń, której cenne wskazówki i zalecenia wprowadziliśmy w życie i już zauważyliśmy zmiany na plus. Przed nami czas ćwiczeń i nabierania właściwych nawyków. Dziękujemy i polecamy rodzicom maluszków.

  booksy logo
 • E Ela M

  Rewelacja. Mój 3 miesięczny syn się zakochał w Pani Annie, która ma niesamowite podejście do dzieci, dużo ciepła i cierpliwości. Polecam.

  booksy logo
dr Anna Małgorzata Jaroń

Ukończone kursy i szkolenia

 • 2019 – Dyplom Doktorski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
 • 2018 – Kurs terapii neurorozwojowej NDT-Bobath Baby, Gdańsk
 • 2016 – Kinesiology taping – basic, K-Active Association, Gdańsk 2014 – Kurs terapii neurorozwojowej NDT-Bobath Basic, Gdańsk
 • 2013 – Kurs Integracji Sensorycznej I stopień
 • 2013 – Szkolenie „Przygotowanie pacjenta z wrodzoną skazą krwotoczną do operacji ortopedycznej i opieka po operacji”
 • 2013 – Szkolenie „Wczesna interwencja. Elementy diagnozy i terapii dziecka w wieku 0-12 miesięcy z zaburzonym rozwojem psychoruchowym”
 • 2010 – Kurs terapii manualnej – Metoda Maitland’a, stopień I
 • 2010 – Ocena globalnych wzorców ruchu metoda Prechtl’a