Sandra Osipiuk

Fizjoterapeuta


Sandra specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej dzieci. W szczególności skupia się na terapii wad postawy oraz fizjoterapii dziecięcej i reedukacji oddechowej wykorzystując w pracy metodę PRI. Ukończyła fizjoterapię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kierunek ten wybrała, gdyż jest on syntezą wszystkich jej pasji - ruchu oraz anatomii i fizjologii ludzkiego organizmu. Ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, w szczególności w zakresie reedukacji oddechowej i odbudowy posturalnej.

Ciało człowieka to dla Sandry zagadka, fascynujące urządzenie, które niezmiennie lubi analizować i badać. Wybrała pracę z dziećmi ponieważ są dla niej niekończącą się inspiracją i pobudzają jej kreatywność. Sandra jest niezwykle otwarta, lubi budować z pacjentami więź opartą na zaufaniu i wspólnym zaangażowaniu w dążenie do wyznaczonego celu.

Zamiast za biurkiem, woli siedzieć w dresie na podłodze. Nie rozstaje się z książką i słuchawkami, w każdej wolnej chwili czyta i słucha muzyki (uwielbia muzykę filmową). Jest mistrzynią w rozwiązywaniu zagadek, chętnie podejmuje wyzwania w escape roomach.


UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

ROZWIŃ
2015 - Kurs w zakresie pracy Metodą PRI (Postural Restoration Institute) - Miokinematyczna odbudowa wzorców zespołu lędźwiowo – miedniczno – udowego, Kinezio

2015 - Kurs w zakresie pracy Metodą PRI - Oddychanie posturalne, zintegrowane podejście do postępowania leczniczego. Patomechanika wzorca kompleksu piersiowo-brzusznego, Kinezio

2015 - Terapia Punktów Spustowych, Kinezio

2015 - Skoliozy- diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, Rehakursy

2015 - Praktyczna praca w dysfunkcjach Stawu Krzyżowo - Biodrowego, Anatomy Trains

2013 - Staw ramienny i bark - patologie, diagnostyka i zasady leczenia, Rehexpert

2013 - Kurs kwalifikacji pedagogicznych - Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach

2012 - Taping rehabilitacyjny - taping w rehabilitacji i sporcie, Fizjokursy.pl
+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14