Przez wiele lat pracy z osobami uprawiającymi sport zawodowo zyskaliśmy doświadczenie i wiedzę, które teraz możemy przekazać osobom złamującym się sportem amatorsko.

Bardzo budujący jest fakt, że z każdym dniem przybywa osób uprawiających sport regularnie każdego dnia. Na naszych oczach budowane są nowe hale sportowe, boiska, baseny pływackie i inne miejsca, które umożliwiają każdej chętniej osobie prowadzić bardzo zdrowy i aktywny tryb życia. Wszędzie pełno jest osób jeżdżących na rowerach, rolkach, biegających po ulicach, chodnikach i parkach. Modne stało się dbanie o zdrowie, codzienny ruch i zawodnictwo w wielu dyscyplinach pozwalające poczuć napływ pobudzającej adrenaliny.

Lecz jak każdy medal ma dwie strony, także aktywne spędzanie wolnego czasu ma swoje cienie i blaski. Łatwo  tu bowiem o kontuzje i urazy, które mogą utrudnić nam codzienną egzystencję.  Pracujący w Fizjo4life specjaliści wiedzą jak zapobiec takim nieprzyjemnym niespodziankom, a jeśli już dojdzie do urazu, pomogą powrócić do sprawności sprzed kontuzji. Pomogą też tak dobrać formę i rodzaj aktywności fizycznej by trening dawał możliwie wysokie efekty minimalizując ryzyko urazów i kontuzji.

Jesteśmy przygotowani by nieść pomoc osobom amatorsko zajmującym się grą w siatkówkę, piłkę nożną i koszykową, jazdą na nartach, uprawiającym kolarstwo, pływającym i zajmującym się innymi sportami. Te dyscypliny, które cieszą się największym zainteresowaniem doczekały się stworzenia w naszym ośrodku specjalnie dla nich utworzonych programów medycznych.

Tak więc jeśli uprawiasz jakikolwiek sport, lub zmagasz się z kontuzją przyjdź do nas. Tylko w Fizjo4life uzyskasz kompleksowa pomoc, która pozwoli Ci uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki Twoich działań.

Oferta dla osób zajmującym się sportem wyczynowo

Fizjo4life pierwszy na rynku polskim wyszedł z ofertą kompleksowej opieki do sportowców wyczynowych. Stawiamy tu na najnowocześniejszą wiedzę jaka jest dostępna na świecie, przez co jesteśmy w  stanie profesjonalnie wspomóc procesy treningowe.

Zapewne każdej osobie uprawiającej sport zależy by utrzymać się w jak najlepszym zdrowiu i kondycji. Podejmowanie działań mających zapewnić taki stan jest ich inwestycją w przyszłość.

Dlatego też obdarzają największym zaufaniem pracowników Fizjo4life. Mają oni bowiem pewność, że oddając się w ręce pracujących tam najlepszych specjalistów z wielu dziedzin, którzy są gotowi w każdej chwili przyjść  z pomocą i wsparciem dla sportowców, także tych z pierwszej ligi, mogą osiągnąć najwyższy pułap swoich możliwości.

Oferta dla osób zajmującym się sportem amatorsko

Obecnie granica między sportem wyczynowym i amatorskim nie stanowi wyraźnej linii. Powoli amatorzy stawiają co raz wyższe wymagania jeśli chodzi o sprzęt i treningi. Nie zadowalają się powierzchownym zgłębieniem tematu. Dlatego też ważne jest by mieli świadomość, że w Fizjo4life mogą zostać otoczeni profesjonalną opieką, także medyczną.

Jesteśmy otwarci w swojej ofercie także w stosunku do osób, które nie zajmują się sportem zawodowo. Wypracowane dla profesjonalistów schematy postępowania, bez problemu mogą być skierowane także dla tej grupy sportowców. Program opieki dostosowujemy indywidualnie do każdej osoby, która zgłosiła się do nas o pomoc. Bierzemy pod uwagę jej preferencje, stopień wytrenowania i inne równie ważne czynniki.

 

Pomagamy osobom aktywnym – Wybierz swoją dyscyplinę