Piotr Nadulski Terapeuta ruchowy

Trener specjalizujący się w terapii ruchowej

Piotr jest trenerem specjalizującym się w terapii ruchowej oraz kształtowaniu siły. Sport towarzyszy mu od dziecka. Trenował między innymi piłkę nożną, dirt i street MTB. Kontuzje i dolegliwości bólowe, których doświadczył sprawiły, że rozpoczął treningi na siłowni. Trening siłowy i medyczny stały się jego pasją, która przerodziła się w pomysł na życie.

Wybierz trening u Piotra, jeżeli:

 • masz problem z kostką lub jesteś po urazie tego stawu, 
 • odczuwasz ból lub dolegliwości ze strony dłoni,
 • Twoje stopy bolą lub nie pracują prawidłowo,
 • zmagasz się z płaskostopiem, haluksami lub bólem stóp,
 • potrzebujesz skutecznie zaplanowanego treningu,
 • chcesz zadbać o siebie i zdrowo się ruszać

Zdobył wiedzę na wielu prestiżowych szkoleniach

Piotr ukończył wiele prestiżowych szkoleń z dziedziny treningu medycznego, kształtowania siły oraz zdolności motorycznych m.in.: Blackroll Therapy, Blackroll Screening, dwa poziomy przygotowania motorycznego Certified Performance Specialist i wiele innych. W swojej pracy największą radość czerpie z możliwości pomocy drugiemu człowiekowi.

Miłośnik sportów ekstremalnych

Jego największym hobby jest sport ekstremalny oraz zagadnienia związane z treningiem medycznym, siłowym i zdrowym trybem życia. Piotr stale rozwija się uczestnicząc w szkoleniach, a także pracując z podopiecznymi. Bardzo dużo radości sprawia mu podróżowanie.

Piotr przyjmuje też pacjentów w języku angielskim.

Piotr Nadulski

W czym specjalizuje się Piotr Nadulski?

Korekcja wad postawy

Korekcja wad postawy

Popraw komfort swojego życia poprzez wyeliminowanie wad postawy i pracę nad prawidłowymi wzorcami ruchu.

Dowiedz się więcej
Indywidualny trening terapeutyczny

Indywidualny trening terapeutyczny

Aby powrócić do aktywności bez narażania swojego ciała na dolegliwości bólowe niezbędna jest praca nad wzmacnianiem swoich najsłabszych ogniw.

Dowiedz się więcej

Opinie

 • J Jonasz T

  Wracam do sprawności po urazie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Zakwalifikowano mnie do operacji, ale zdecydowałem się podjąć kolejną już próbę rehabilitacyjną. Zaczynaliśmy od praktycznie zerowej mobilności, bólu i promieniowaniu do nogi przy każdym ruchu. Dziś dzięki treningom komfort życia jest nieporównywalnie lepszy. Chodzę bez bólu, jestem w stanie podnosić standardowe ciężary. Wróciłem też do bardziej dynamicznej aktywności – biegam, jeżdżę na rowerze, a w niedługiej perspektywie kolejne sporty.

  booksy logo
 • M Mikołaj M

  Współpracuję z Piotrkiem od 2 miesiecy i czuję znaczny progres. Istotną dla mnie kwestią jest to, że Piotrek stara się wytłumaczyć po co robimy daną rzecz. Dodatkowo, poza treningami w klubie w razie pytań mogę się z nim skontaktować przez instagrama. Treningi w miłej atmosferze i w profesjonalnym miejscu, polecam☺

  booksy logo
 • K Kamil P

  Ćwiczę pod okiem Piotra już rok i widzę zdecydowaną poprawę względem moich trudności ruchowych, z jakimi zgłosiłem się do Piotra. Piotr odpowiednio zdiagnozował źródła problemów i dobrał zestaw ćwiczeń. Treningi z Piotrem przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

  booksy logo
 • T Ta Magda

  Konkretne miejsce na sportowej mapie Warszawy. Studio tworzone przez charyzmatyczną kadrę pasjonatów, ale przede wszystkim skutecznych profesjonalistów, którzy podchodzą indywidualnie do potrzeb swoich podopiecznych i zawsze służą im pomocą. Cenię sobie takie podejście, więc dalej nie szukam. Ale do rzeczy, doznałam urazu łękotki i tu zarówno fizjoterapeuta Kuba jak i trener Piotrek rzetelnie przykładają się do każdej sesji, robiąc wszystko w granicach rozsądku, żeby mnie stopniowo, ale skutecznie naprawić, bez naciągania na dalsze leczenie jeśli nie ma takiej potrzeby, a dosłownie już po pierwszych dwóch wizytach poczułam kolosalną poprawę ruchliwości przy jednoczesnym złagodzeniu bólu. Dodatkowo Piotrek z racji jego sporej oblegalności, co akurat uznaje za dobry trenerski wyznacznik, przygotował mi ćwiczenia do wykonaniu w domu. Wychodzę ze studia zawsze zadowolona i naładowana pozytywnym nastawieniem, ze razem raz a porządnie wyleczymy doznany uraz, co bym mogła wrócić do ukochanej siatkówki.

  facebook logo
 • J Julia Z

  Do Fizjo4life trafiłam rok temu. Najpierw do Łukasza, który w kilka wizyt rozwiązał mój problem, a następnie na treningi terapeutyczne do Piotra. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i, co najważniejsze, widoczne efekty. Aż chce się przychodzić na kolejne treningi. Zdecydowanie polecam!

  booksy logo
 • S Stanisław S

  Pięć gwiazdek i nie może być inaczej. Podziękowania dla Łukasza i Piotrka za kawał solidnej roboty – pięć lat bolały mnie plecy i nie miałem nadziei na poprawę zanim do Was trafiłem, a teraz jestem w stanie nosić ciężary i robić martwy ciąg bez najmniejszych dolegliwości. Dzięki !!!

  booksy logo
 • M Marta P

  W Fizjo4life uzyskałam to, czego potrzebowałam – nie tylko fachową pomoc fizjoterapeutów, ale też poczucie, że jestem w dobrych rękach. To miejsce z bardzo przyjazną atmosferą, którą tworzy świetny zespół. Dziękuję zwłaszcza Piotrkowi za wsparcie, indywidualnie dobrane i różnorodne ćwiczenia, dużą dawkę motywacji, uśmiechu od ucha do ucha na każdych zajęciach, ale też wiarę we mnie i moje kolano 🙂 Marta

  booksy logo
Piotr Nadulski

Ukończone kursy i szkolenia

 • 2020 – Globalna Terapia Stopy, Piotr Kostrzębski
 • 2018-2019 – Blackroll Therapy wrzesień, Blackroll Polska, Fizjo4life
 • 2018 – Certified Performance Specialist level 2, Strength & Conditioning Education Center
 • 2018 – Certified Performance Specialist level 1, Strength & Conditioning Education Center
 • 2017 – Periodyzacja treningowa moduł 1, Barbell Brothers
 • 2017 – Blackroll SCREENING, współczesne metody diagnostyki i korekcji wad postawy, BLACKROLL POLSKA, Fizjo4life
 • 2017 – Warsztaty: Przysiady i Martwy Ciąg , Centrum Szkoleń Sportowych
 • 2016 – Wspomaganie leczenia chorób cywilizacyjnych zmianą nawyków, Konferencja dla Zdrowia, VitaGenum – POLSKIE LABORATORIA GENETYCZNE
 • 2016 – Teoretyczne i praktyczne aspekty diety oraz aktywności w procesie kształtowania sylwetki i dbania o zdrowie, Jacek Bilczyński Lifestyle Coach
 • 2016 – Kurs Trenera Personalnego, Wyższa Szkoła Trenerska
 • 2015 – Rola żywienia i treningu w procesie kształtowania sylwetki, Jacek Bilczyński Lifestyle Coach

Przeczytaj moje artykuły