Izabela Dembińska Położna

Autorka szkoleń Pregnancy Training

Izabela to położna, psycholog oraz dyplomowany instruktor fitness i pilates. Od ponad 12 lat związana jest z treningiem dla kobiet w ciąży – prowadzi zajęcia, wykłada w szkołach rodzenia oraz jest autorką szkoleń Medical Pregnancy Training. W swojej praktyce skupia się na holistycznym przygotowaniu przyszłej matki do porodu. Propaguje świadomą i bezpieczną pracę z ciałem w okresie ciąży, opierając swoje zajęcia o aktywność zarówno fizyczną, jak i mentalną.

Doświadczona położna z wieloma latami praktyki

Izabela jest absolwentką położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania oraz wielu szkoleń z zakresu położnictwa i treningu w ciąży. Wiedzę praktyczną zdobywała już podczas studiów w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie. Obecnie zawodowo związana jest ze Specjalistycznym Szpitalem „INFLANCKA” oraz Szpitalem Praskim w Warszawie. W Fizjo4life prowadzi zajęcia grupowe „Aktywna ciąża”.

Uwielbia dzielić się wiedzą

Swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem dzieli się prowadząc szkolenia Ministerstwa Zdrowia w Narodowym Programie Zdrowia z zakresu Standardów Opieki Okołoporodowej oraz w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Izabela jest także ekspertem portalu „Mama i sport”, obejmuje opieką merytoryczną publikacje oraz udziela wystąpień medialnych.

Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie

Szczęśliwa mama Leona i Nadii. Największym zawodowym autorytetem jest dla niej mama, położna Krystyna Komosa, która od 30 lat pracuje w zawodzie położnej.

Izabela Dembińska

W czym specjalizuje się Izabela Dembińska?

Aktywna ciąża

Aktywna ciąża

Aktywna ciąża to zajęcia grupowe stanowiące fizyczne, jak i mentalne przygotowanie do świadomego wykorzystania ciała w porodzie i bycia aktywną mamą.

Dowiedz się więcej

Opinie

 • D Dominika L

  Zajęcia dla kobiet w ciąży są świetne! Iza i Beata mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ćwiczenia są dostosowane do ciężarnych. Nie trzeba się obawiać czy nie zrobimy sobie na zajęciach krzywdy źle dobranymi ćwiczeniami (tak jak ma to miejsce na niektórych siłowniach). Dziewczyny przypominają o odpowiedniej postawie czy o tym jakie mięśnie aktywować. Polecam też zajęcia indywidualne dla ciężarnych z Beatą Przałą – dzięki nim super przeszłam całą ciążę, praktycznie bez obrzęków i bólów pleców przez cały czas.

  booksy logo
Izabela Dembińska

Ukończone kursy i szkolenia

 • Szkolenie „Fizjoterapia kobiet w okresie ciąży i po porodzie”, prowadząca dr Marta Curyło
 • Szkolenie „Zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży”, Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • Szkolenie „Trening mięśni dna miednicy w wysiłkowym nietrzymaniu moczu”, prowadząca dr Grażyna Kołomyjska
 • Szkolenie „Problemy w laktacji” Centrum Nauki o Laktacji na Krajowego Doradcę Laktacyjnego CDL i Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC
 • Szkolenie na instruktora szkoły rodzenia „Sztuka prowadzenia aktywnej Szkoły Rodzenia”, Fundacja Rodzić po Ludzku
 • Szkolenie „Wspierające towarzyszenie kobiecie rodzącej – podstawowe umiejętności w pracy douli”, Fundacja Rodzić po Ludzku
 • Szkolenie „Ćwiczenia z szkole rodzenia”, prowadząca Katarzyna Sempolska
 • Szkolenie z zajęć fitness dla kobiet po urodzeniu dziecka wraz z dziećmi “Klub Aktywnej Mamy”, prowadząca Katarzyna Sempolska
 • Szkolenie „Aktywne 9 miesięcy”, prowadząca Katarzyna Sempolska
 • Szkolenie PILATES MATWORK, OPEN MIND FITNESS & HEALTH IDEA
 • Szkolenie instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness, OPEN MIND FITNESS & HEALTH IDEA
 • Szkolenie instruktorów aerobiku I i II stopnia w Akademii Ruchu Tańca i Mody „ARTIM” w Warszawie