Dlaczego warto wybrać Fizjo4Life?

1 na 1

Praca z podopiecznymi odbywa się zarówno w gabinetach, jak i na sali przeznaczonej do prowadzenia treningów indywidualnych. Ma ona postać 1 na 1, czyli jako indywidualny kontakt trenera/terapeuty ze swoim pacjentem. Takie rozwiązanie niesie ze sobą pozytywne efekty terapii, które są osiągane szybciej i lepiej. Koncentracja specjalisty na jednym podopiecznym to bowiem maksymalne bezpieczeństwo i dokładna kontrola postępów, które są połączone z nieprzerwaną obserwacją pacjenta przez cały czas trwania wizyty.

100% uwagi

Niezależnie od tego, z jakimi dolegliwościami do nas przyjdziesz – poświęcimy Ci całą swoją uwagę. Podczas terapii liczysz się tylko Ty, ponieważ doskonale wiemy, jak bardzo potrzebujesz uwolnić się od tego, z czym aktualnie mierzy się Twoje ciało. Wiemy też, że pełna sprawność fizyczna jest dla Ciebie priorytetem, dlatego praca z Tobą równa się 100% skupieniu na Twoich dolegliwościach i potrzebach. Słuchamy uważnie Twoich obaw i oczekiwań oraz doprowadzamy do tego, co aktualnie może wydawać Ci się trudne do osiągniecia.

Pełnowartościowa wizyta już od 100 zł

Wizyta w naszym fizjoterapeutycznym studio to nie jest byle jakie spotkanie. W praktyce możesz liczyć na jego pełnowartościowość – dokładny wywiad, diagnozę, wstępną terapię, a także zaplanowanie dalszego postępowania fizjoterapeutycznego dostosowanego do Twoich problemów ruchowych. Koszt? Już od 80 zł za pół godziny wizyty. Podczas niej wykonujemy niezbędne testy funkcjonalne, by znaleźć przyczynę Twoich dolegliwości, a następnie dobieramy techniki oraz metody fizjoterapii, które Ci pomogą.

Doświadczeni specjaliści

Osoby, które u nas spotkasz to zespół doświadczonych specjalistów. Mają za sobą lata pracy w zawodzie, pomogli setkom osób wrócić do pełni sprawności i nadal kształcą się w swojej profesji. To terapeuci medyczni, ruchowi i manualni, którzy specjalizują się w: terapii tkanek miękkich, urazach ortopedycznych, schorzeniach układu nerwowego, diagnostyce wad postawy i leczeniu przewlekłego bólu. Wśród nich są również fizjoterapeuci uroginekologiczni, zajmujący się m.in. terapią mięśni dna miednicy i pomagający kobietom wrócić do sprawności po ciąży.

Holistyczne podejście

W Twoim ciele każdy element wpływa na drugi i dopiero razem mogą zapewnić Ci prawidłowe funkcjonowanie. W przypadku różnych schorzeń, problemy dotyczące jednej części ciała mogą wywoływać dysfunkcje i ból w zupełnie innym miejscu. Tak właśnie patrzymy na naszych podopiecznych. Jesteśmy niczym detektywi i mamy oczy szeroko otwarte, szukając przyczyny dolegliwości nie tylko tam, gdzie czują ból. Pracujemy zarówno nad ciałem, jak i kondycją psychiczną pacjentów, aby osiągać jak najlepsze rezultaty terapeutyczne.

Kameralne wnętrze

Na nasze samopoczucie w znacznej mierze wpływa otoczenie, w którym się znajdujemy. Przyjazne, estetyczne, jasne i jednocześnie przytulne wnętrza naszego studia, dopieszczane własnoręcznie przez jego założycielkę, stanowią doskonałą przestrzeń do wyciszenia i skupienia się na swoim ciele i emocjach. Każdy szczegół wystroju, dodatki czy rośliny zostały tak dobrane, aby cieszyć oko i dawać poczucie wygody i komfortu pacjentom, którzy czekają na wizytę czy podopiecznym szykującym się do treningów.

Łatwy dojazd

Nasze studio zlokalizowane jest w centrum warszawskiej Pragi Północ, 4 minuty pieszo od stacji Metro Stadion Narodowy, zaraz przy liniach tramwajowych, łączących Pragę z Centrum i innymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu znajduje się również Dworzec Wileński i pętla autobusowo-tramwajowa. Dla zmotoryzowanych pacjentów i podopiecznych dostępny jest parking przy ulicy.