Poniedziałek
18.00 dance4LIFE
19.00 joga4LIFE
Wtorek
10.00 pilates4LIFE
18.00 rollout4LIFE
Czwartek
8.00 joga4LIFE
18.00 rollout4LIFE
19.00 pilates4Life
Piątek
19.00 workout4LIFE

pilates4LIFE


Postaw na gibkość i smukła sylwetkę. Wzmocnij ciało, zredukuj stres, popracuj nad prawidłową postawą ciała.

Zajęcia są oparte o autorski program stworzony przez Małgorzatę Myśliwiec. Każdorazowo dostosowywane są do potrzeb i poziomu zaawansowania grupy. Dzięki regularnym zajęciom poprawisz sylwetkę, wzmocnisz mięśnie i zredukujesz stres.

Pilates to nauka odpowiedniego wzorca ruchowego, nauka prawidłowej postawy ciała, zarówno w pozycjach statycznych jak i w ruchu. Pomaga przywrócić równowagę mięśniową i skupić się na prawidłowym oddechu. Jest to forma treningu, z której mogą korzystać również osoby nie posiadające dobrej kondycji fizycznej. Zajęcia pilatesu poleca się szczególnie osobom będącym pod wpływem silnego stresu oraz cierpiących z powodu bólu kręgosłupa. Pomaga wzmocnić mięśnie pleców i odciążyć kręgosłup. W niektórych przypadkach zalecana jako uzupełnienie rehabilitacji. Ten poziom zajęć zbuduje twoją świadomość ciała i siłę wewnętrzną, którą wykorzystasz na zajęciach o wyższym poziomie zaawansowania.

fizjo4life_pilates

workout4LIFE


fizjo4life_trening_workout

Wzbogać swój trening o ćwiczenia z wykorzystaniem profesjonalnych przyrządów do rolownia.

To zajęcia oparte o podstawowe wzorce ruchowe, gdzie typowy trening został wzbogacony o ćwiczenia z użyciem rollera BLACKROLL®. Podczas zajęć przedstawione są pełne programy treningowe, z użyciem muzyki, uwzględniające rozgrzewkę i zakończenie oraz relaksację.

Zajęcia ukierunkowane są na poprawę zdolności motorycznych, mobilności, wydolności oraz siły. Na ich unikalność wpływa użycie do ćwiczeń przyrządów do rolowania.

rollout4LIFE


Uzupełnij trening o rolowanie - zapewnij swemu ciału niezbędną regenerację.

Rolowanie z BLACKROLL® to zajęcia przeznaczone dla osób, które na co dzień są aktywne sportowo i szukają uzupełnienia dla swojego planu treningowego. Są to zajęcia także dla osób, które chcą zadbać o profilaktykę zdrowotną oraz dobre samopoczucie.

Podczas zajęć poznasz podstawowe zasady wykorzystywania produktów do rolowania oraz prawidłowej regeneracji ciała po wysiłku. Pod okiem doświadczonego trenera sprawdzisz wszystkie produkty BLACKROLL®, nauczysz się jak prawidłowo korzystać z nich przed treningiem, po treningu, a także jak regenerować poszczególne partie mięśniowe produktami do rozluźniania szczegółowego. Regularne rolowanie poprawia jakość codziennego funkcjonowania, pomaga zregenerować ciało, poprawia przepływ limfy, wpływa pozytywnie na poprawę postawy naszego ciała. Sprzęt niezbędny do rolowania znajduje się na sali treningowej.

fizjo4life_trening_rolowanie

joga4LIFE


fizjo4life_trening_joga

Odnajdź w jodze naturalne, fizjologiczne ruchy, których zadaniem jest uzdrawianie ciała.

Wywodząca się z Indii, pomaga w uzyskaniu równowagi między ciałem i umysłem. Joga to system ćwiczeń, którego zadaniem jest poprawa naszej sprawności fizycznej i samopoczucia. Ćwiczenia zaczerpnięte z innych form treningowych urozmaicają zajęcia i pomagają dodatkowo wzmacniać nasze ciało.

Podczas zajęć będziemy uczyć się asan, płynąć razem z nimi, pracować nad stabilizacją, równowagą i siłą. Nauczymy się korygować postawę. Poczujemy lekkość wynikającą nie tylko z utraty zbędnych kilogramów, ale także tę przejawiającą się z podejściem do codziennych zmagań. Połączenie ćwiczeń jogi z oddechem zmienia nie tylko sylwetkę na szczupłą, mocną i elastyczną, ale również pomaga w pozbyciu się bólów kręgosłupa, bioder czy kolan. Joga to zrównoważony wysiłek fizyczny przynoszący relaks i spokój ducha. Redukuje stres i uczy prawidłowego oddechu.

dance4LIFE


Odkryj nowe możliwości treningowe! Wzmacniaj ciało dostarczając mu dodatkowej porcji energii.

Fascial Dance to innowacyjny program taneczno-treningowy, który jest wynikiem współpracy profesjonalnych trenerów z tancerzami o wieloletnim stażu.

Unikalna kombinacja ćwiczeń i choreografii pozwala zapomnieć o monotonności długich treningów i powrócić do formy, jednocześnie zwiększając produkcję endorfin. Jest to nasz autorski program, który oparliśmy na naszym doświadczeniu w pracy z powięzią. Rozpoczynając przygodę z Fascial Dance będziesz mieć okazję urozmaicić swój proces regeneracji, poznać tajniki prawidłowo wykonywanych ćwiczeń, a także odkryć wspaniały wpływ tańca na ciało i duszę!

fizjo4life_trening_dance
+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14