Poniedziałek
10.00 Aktywna ciąża
11.00 Aktywna ciąża
19.00 Joga
Wtorek
18.00 Pilates
19.00 Rolowanie
Środa
10.00 Aktywna ciąża
17.00 Pilates
18.00 Joga
Czwartek
17.00 Pilates
18.00 Rolowanie
19.00 Pilates
Piątek
19.00 Workout

Aktywna ciąża


Aktywna ciąża to zajęcia grupowe stanowiące zarówno fizyczne, jak i mentalne przygotowanie do świadomego wykorzystania ciała w porodzie oraz bycia aktywną mamą

Zajęcia bazują na wiedzy i doświadczeniu położniczym opartym o aktualne zalecenia medyczne, profilaktyce zmian w ciele kobiety w czasie ciąży, przygotowaniu jej ciała do narodzin dziecka, nauki technik oddechowych oraz prenatalnej stymulacji dziecka w życiu wewnątrz łonowym.

Zajęcia Aktywna ciąża prowadzone są przez mgr Izabelę Dembińską – położną oraz instruktorkę fitness i pilates, w oparciu o autorski program szkoleniowo-treningowy.

Ćwiczenia odpowiednie są dla kobiet o dowolnym stopniu sprawności fizycznej, w każdym trymestrze ciąży. Zajęcia skierowane są do kobiet w zdrowej fizjologicznej ciąży, planujących urodzić zarówno naturalnie, jak i drogą cięcia cesarskiego, których lekarz prowadzący wyraża zgodę na udział w ćwiczeniach.

Ze względu na dbałość o zdrowie ćwiczących, przed przystąpieniem do zajęć konieczne jest przekazanie prowadzącej wypełnionej karty uczestniczki wraz ze zgodą lekarza prowadzącego ciążę na udział w zajęciach.

Pobierz kartę uczestniczki zajęć Aktywna ciąża

Joga


fizjo4life_trening_joga

Odnajdź w jodze naturalne, fizjologiczne ruchy, których zadaniem jest uzdrawianie ciała.

Wywodząca się z Indii, pomaga w uzyskaniu równowagi między ciałem i umysłem. Joga to system ćwiczeń, którego zadaniem jest poprawa naszej sprawności fizycznej i samopoczucia. Ćwiczenia zaczerpnięte z innych form treningowych urozmaicają zajęcia i pomagają dodatkowo wzmacniać nasze ciało.

Podczas zajęć będziemy uczyć się asan, płynąć razem z nimi, pracować nad stabilizacją, równowagą i siłą. Nauczymy się korygować postawę. Poczujemy lekkość wynikającą nie tylko z utraty zbędnych kilogramów, ale także tę przejawiającą się z podejściem do codziennych zmagań. Połączenie ćwiczeń jogi z oddechem zmienia nie tylko sylwetkę na szczupłą, mocną i elastyczną, ale również pomaga w pozbyciu się bólów kręgosłupa, bioder czy kolan. Joga to zrównoważony wysiłek fizyczny przynoszący relaks i spokój ducha. Redukuje stres i uczy prawidłowego oddechu.

Rolowanie


fizjo4life_trening_rolowanie

Uzupełnij trening o rolowanie - zapewnij swemu ciału niezbędną regenerację.

Rolowanie z BLACKROLL® to zajęcia przeznaczone dla osób, które na co dzień są aktywne sportowo i szukają uzupełnienia dla swojego planu treningowego. Są to zajęcia także dla osób, które chcą zadbać o profilaktykę zdrowotną oraz dobre samopoczucie.

Podczas zajęć poznasz podstawowe zasady wykorzystywania produktów do rolowania oraz prawidłowej regeneracji ciała po wysiłku. Pod okiem doświadczonego trenera sprawdzisz wszystkie produkty BLACKROLL®, nauczysz się jak prawidłowo korzystać z nich przed treningiem, po treningu, a także jak regenerować poszczególne partie mięśniowe produktami do rozluźniania szczegółowego. Regularne rolowanie poprawia jakość codziennego funkcjonowania, pomaga zregenerować ciało, poprawia przepływ limfy, wpływa pozytywnie na poprawę postawy naszego ciała. Sprzęt niezbędny do rolowania znajduje się na sali treningowej.

fizjo4life_trening_rolowanie

Workout


fizjo4life_trening_workout

Wzbogać swój trening o ćwiczenia z wykorzystaniem profesjonalnych przyrządów do rolownia.

To zajęcia oparte o podstawowe wzorce ruchowe, gdzie typowy trening został wzbogacony o ćwiczenia z użyciem rollera BLACKROLL®. Podczas zajęć przedstawione są pełne programy treningowe, z użyciem muzyki, uwzględniające rozgrzewkę i zakończenie oraz relaksację.

Zajęcia ukierunkowane są na poprawę zdolności motorycznych, mobilności, wydolności oraz siły. Na ich unikalność wpływa użycie do ćwiczeń przyrządów do rolowania.

Pilates


fizjo4life_pilates

Postaw na gibkość i smukła sylwetkę. Wzmocnij ciało, zredukuj stres, popracuj nad prawidłową postawą ciała.

Zajęcia są oparte o autorski program stworzony przez Małgorzatę Myśliwiec. Każdorazowo dostosowywane są do potrzeb i poziomu zaawansowania grupy. Dzięki regularnym zajęciom poprawisz sylwetkę, wzmocnisz mięśnie i zredukujesz stres.

Pilates to nauka odpowiedniego wzorca ruchowego, nauka prawidłowej postawy ciała, zarówno w pozycjach statycznych jak i w ruchu. Pomaga przywrócić równowagę mięśniową i skupić się na prawidłowym oddechu. Jest to forma treningu, z której mogą korzystać również osoby nie posiadające dobrej kondycji fizycznej. Zajęcia pilatesu poleca się szczególnie osobom będącym pod wpływem silnego stresu oraz cierpiących z powodu bólu kręgosłupa. Pomaga wzmocnić mięśnie pleców i odciążyć kręgosłup. W niektórych przypadkach zalecana jako uzupełnienie rehabilitacji.Ten poziom zajęć zbuduje twoją świadomość ciała i siłę wewnętrzną, którą wykorzystasz na zajęciach o wyższym poziomie zaawansowania.

fizjo4life_pilates
Odwiedzasz nas po raz pierwszy? Sprawdź jak się przygotować do pierwszej wizyty