Indywidualny trening jogi

Indywidualny trening jogi

Joga Warszawa - Trening indywidualny

Chcesz zainwestować w swój rozwój duchowy i fizyczny? Marzysz o pogłębieniu świadomości własnego ciała? Indywidualny trening jogi jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem!

Cennik

Indywidualny trening jogi 60 min 180 zł

Joga – rozwój fizyczny i duchowy

Joga uznawana jest za jedną z najstarszych praktykowanych do dziś metod samorozwoju człowieka. Słowo „joga” tłumaczy się jako kontrola, integracja, jedność. Głównym założeniem jogi jest rozwój wewnętrzny, polegający na zintegrowaniu ciała, umysłu i ducha. Pozycje w jodze to asany, których wykonywanie prowadzi do osiągnięcia najwyższego poziomu harmonii.

Wpływ jogi na organizm

Joga angażując całe ciało, pozytywnie oddziałuje na sprawność fizyczną i psychiczną, wzmacnia odporność organizmu, korzystnie wpływa na układ kostny i mięśniowy, obniża poziom stresu, przyśpiesza metabolizm, zmniejsza ból i minimalizuje ryzyko zachorowań na choroby cywilizacyjne.

Joga dostosowana pod Ciebie

Indywidualna lekcja jest wyjątkową możliwością dla osób ambitnych, chcących wyciągnąć jeszcze więcej korzyści z uprawiania jogi. Nauczyciel dobierze indywidualny plan lekcji dostosowany do potrzeb oraz stanu zdrowia ucznia. Indywidualne treningi jogi są również opcją wszystkich tych, którzy wolą kameralną atmosferę, cenią sobie czas i chcą pracować nad sobą intensywniej, niezależnie od innych osób w grupie.

  • 1 na 1
  • 100% uwagi
  • Holistyczne podejście