Konferencja chondromolacje i zwyrodnienia

Trener medyczny – zawód przyszłości

🕓Artykuł przeczytasz w 1 min 8 sek

Trener medyczny – zawód przyszłości

Nowe możliwości dla trenera

Trener medyczny jest w stanie pomóc wielu osobom z problemami zdrowotnymi. Pracuje on nie tylko z młodymi i sprawnymi ludźmi, ale także z osobami starszymi mającymi ograniczenia ruchowe związane z wiekiem, pacjentami z dolegliwościami bólowymi, czy osobami po operacjach. Biorąc pod uwagę obecną sytuację panującą na całym świecie i wiele innych czynników, śmiało możemy stwierdzić, że trener medyczny to zawód przyszłości.

Lepsze perspektywy na rynku pracy

Polskie społeczeństwo starzeje się. Rozwój cywilizacji wiąże się z pojawieniem się wielu chorób cywilizacyjnych. Coraz więcej osób ma problemy zdrowotne związane z układem krążenia i aparatem ruchu. Pandemia spowodowała, że zostaliśmy uziemieni w domu, stres i siedzący tryb życia odbija się na naszym zdrowiu psychicznym i fizycznym. Wszystkie te czynniki wpływają na jakość naszego życia. Wzrosła nasza ogólna świadomość, że ruch i właściwy dobór ćwiczeń jest skutecznym lekiem rozwiązującym nasze problemy zdrowotne. Zapotrzebowanie na specjalistów medycznych i około medycznych, zwłaszcza trenerów medycznych, będzie z roku na rok wzrastać. Będąc trenerem medycznym, masz przede wszystkim dużo większe perspektywy i większe grono realnych klientów niż trener personalny.

Trener medyczny – łatwość znalezienia pracy

Jako trener medyczny możesz liczyć na więcej potencjalnych miejsc pracy. Możesz pracować w studiu zdrowia, gabinetach i ośrodkach rehabilitacyjnych, klubach sportowych, SPA, na siłowni, a nawet domach opieki. Możesz także zacząć pracę na własny rachunek i założyć własną działalność.

Zwiększ zarobki będąc trenerem medycznym

Więcej klientów i więcej miejsc pracy wiąże się z większymi zarobkami. Ludzie będą dążyć do poprawy jakości swojego życia i bardziej będzie im zależało na zlikwidowaniu bólu, niż zbudowaniu “sześciopaka”, dlatego będą chcieli współpracować z kompetentnymi osobami. Inwestując w swój rozwój, zyskujesz o wiele, wiele więcej.

Nie przegap nowych terminów szkoleń

Bądź zawsze na bieżąco ze wszystkimi interesującymi Cię kursami i datami

Zero spamu

Informujemy Cię tylko o szkoleniach i nie wciskamy innych kitów.

Zawsze kupisz w najniższej cenie

Dzięki informacjom o starcie sprzedaży, zawsze wykupisz szkolenie w najlepszej, bo najniższej cenie.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fizjo4life Michał Dachowski , Jagiellońska 4, 03-721 Warszawa (będącym Administratorem danych) i otrzymywanie drogą elektroniczną maili z wiedzą z zakresu treningu, fizjoterapii oraz bliskich im obszarów, a także informacji o nowościach, podcastach, szkoleniach i dedykowanych ofertach zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgoda ta jest dobrowolna i mogę ją w każdej chwili cofnąć. Mam też prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. [ pokaż dalej ][ pokaż mniej ]

Autorzy artykułu:

Michał Dachowski

Michał Dachowski

Michał specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich. Stale rozwija wiedzę w rehabilitacji urazowej, ze szczególnym naciskiem na urazy sportowe.

Udostępnij na Facebooku

Cennik

Rezerwuj wizytę

Nasze usługi które mogą Cię zainteresować

Therapy Edycja XVII

Therapy Edycja XVII

Kurs, który pomoże Ci skutecznie i bezpiecznie ćwiczyć z klientem bólowym, aby pomóc mu żyć na co dzień.

Dowiedz się więcej