Wyjątkowy prezent – Seans specjalny w saunie fińskiej

🕓Artykuł przeczytasz w 1 min 38 sek

Wyjątkowy prezent – Seans specjalny w saunie fińskiej

Dawanie prezentów sprawia nam więcej przyjemności niż ich otrzymywanie. Nikt z nas nie chce, aby upominek przygotowany naszym bliskim skończył na dnie szafy, ale znalezienie idealnego prezentu nie jest łatwym zadaniem.

Rzeczy materialne mogą okazać się nietrafione lub zbyt banalne, dlatego najlepszym prezentem jest dostarczenie bliskim niezapomnianych emocji. Radość i satysfakcja związana z przeżyciem nowego doświadczenia sprawi, że obdarowany będzie wspominał taki prezent z uśmiechem na twarzy.

Seans specjalny w saunie fińskiej – wyjątkowy prezent dla każdej osoby

Wyjątkowym pomysłem na prezent jest seans specjalny w saunie fińskiej. Świetnie sprawdzi się jako prezent ślubny dla młodej pary lub ukochanej osoby z okazji Walentynek, gdyż jest to idealne miejsce na spędzenie romantycznego wieczoru we dwójkę.

Seans w saunie fińskiej to prezent marzeń każdej mamy, której należy się chwila relaksu i odpoczynku od wszystkich obowiązków, jak również każdej kobiety, ponieważ sauna sprawi, że jej skóra będzie gładsza i delikatniejsza.

To także idealny prezent dla mężczyzny, który w natłoku pracy zapomniał o regeneracji. Sauna jest doskonałym prezentem na każdą okazję niezależnie czy będzie to prezent na 40 urodziny, święta, rocznicę ślubu. Nie ma też znaczenia komu zamierzamy zrobić taką niespodziankę – tata, przyjaciółka czy chłopak, każdy zasługuje na chwilę odprężenia.

Zalety sauny fińskiej

Sauna fińska pozytywnie wpływa na ciało i duszę. Szczególnie zalecana jest osobom będącym w ciągłym stresie ze względu na jej właściwości relaksujące i odprężające. Wysoka temperatura odblokowuje gruczoły łojowe, wpływając w ten sposób na jakość skóry. Podczas seansu w saunie z organizmu usuwane są toksyny, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Sauna fińska wspomaga proces odchudzania, przyśpieszając metabolizm. Za pomocą sauny zminimalizujemy ból w mięśniach i stawach. Olejki wykorzystywane podczas seansu pozytywnie wpływają na układ oddechowy. Seans specjalny w saunie fińskiej ma działanie lecznicze, relaksacyjne oraz regeneracyjne.

Przebieg seansu specjalnego w saunie fińskiej

Seans specjalny w łaźni fińskiej prowadzony jest przez Saunamistrza, który opowie jak korzystać z sauny  i zadba o komfortowy relaks. Seans składa się z fazy nagrzania ciała, schładzania oraz odpoczynku uzupełnionej o relaksacyjny masaż.

Wszystkie trzy fazy powtarzane są 3 razy w ramach 2 godzinnego rytuału. Podczas fazy ogrzewania siadamy lub kładziemy się w taki sposób, aby wszystkie części naszego ciała znajdowały się na jednej wysokości. Kamienie pieca polane wodą podnoszą wilgotność powietrza, a dodane do wody olejki zapachowe pozwalają oddać się chwili błogiego odprężenia.

W naszej saunie w Warszawie możesz skorzystać także z prywatnych seansów saunowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce “Seans Specjalny” na naszej stronie.

Podaruj wspaniały prezent swoim bliskim, zapisując ich na seans specjalny w saunie fińskiej!

Autorzy artykułu:

Szymon Wiśniewski

Szymon Wiśniewski

Szymon jest masażystą specjalizującym się w głębokiej relaksacji ciała. W swojej pracy skupia się na ludzkiej naturze, jej fizjologii oraz zdrowiu.

Udostępnij na Facebooku

Cennik

Seans prywatny w saunie fińskiej dla 1 osoby 90 min140zł
Seans prywatny w saunie fińskiej dla 2 osób 90 min180zł
Seans prywatny w saunie fińskiej dla 3 osób 90 min220zł
Seans prywatny w saunie fińskiej dla 4 osób 90 min260zł
Seans prywatny w saunie Infrared dla 1 osoby 60 min110zł
Seans prywatny w saunie Infrared dla 2 osób 60 min140zł
Seans prywatny w saunie Infrared dla 3 osób 60 min170zł
Seans prywatny w saunie Infrared dla 4 osób 60 min200zł

Nasze usługi które mogą Cię zainteresować

Sauna fińska

Sauna fińska

Sauna Fińska to sauna drewniana, gdzie za pomocą pieca z gorącymi kamieniami powietrze w pomieszczeniu rozgrzewa się nawet do temperatury 100°C.

Sauna Infrared

Sauna Infrared

Sauna na podczerwień jest doskonałą alternatywą dla osób, które ze względu na przeciwwskazania zdrowotne nie mogą korzystać z sauny suchej i parowej.