Piotr Nadulski

Terapeuta ruchowy


Piotr jest trenerem specjalizującym się w terapii ruchowej oraz kształtowaniu siły. Sport towarzyszy mu od dziecka. Trenował między innymi piłkę nożną, dirt i street MTB. Kontuzje i dolegliwości bólowe, których doświadczył sprawiły, że rozpoczął treningi na siłowni. Trening siłowy i medyczny stał się jego pasją, która przerodziła się w pomysł na życie.

Piotr ukończył wiele prestiżowych szkoleń z dziedziny treningu medycznego, kształtowania siły oraz zdolności motorycznych m.in.: Blackroll Therapy, Blackroll Screening, dwa poziomy przygotowania motorycznego Certified Performance Specialist i wiele innych. W swojej pracy największą radość czerpie z możliwości pomocy drugiemu człowiekowi.

Piotr przykłada bardzo dużą uwagę do indywidualizacji w pracy z pacjentem. Jak uważa, to pozwala na uwzględnienie wszystkich czynników mających wpływ na skuteczne zaplanowanie terapii lub treningu.

Jego największym hobby jest sport ekstremalny oraz zagadnienia związane z treningiem medycznym, siłowym i zdrowym trybem życia. Piotr stale rozwija się uczestnicząc w szkoleniach, a także pracując z podopiecznymi. Bardzo dużo radości sprawia mu podróżowanie.


UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

ROZWIŃ
2018-2019 - Blackroll Therapy wrzesień, Blackroll Polska, Fizjo4life

2018 - Certified Performance Specialist level 2, Strength & Conditioning Education Center

2018 - Certified Performance Specialist level 1, Strength & Conditioning Education Center

2017 - Periodyzacja treningowa moduł 1, Barbell Brothers

2017 - Blackroll SCREENING, współczesne metody diagnostyki i korekcji wad postawy, BLACKROLL POLSKA, Fizjo4life

2017 - Warsztaty: Przysiady i Martwy Ciąg , Centrum Szkoleń Sportowych

2016 - Wspomaganie leczenia chorób cywilizacyjnych zmianą nawyków, Konferencja dla Zdrowia, VitaGenum - POLSKIE LABORATORIA GENETYCZNE

2016 - Teoretyczne i praktyczne aspekty diety oraz aktywności w procesie kształtowania sylwetki i dbania o zdrowie, Jacek Bilczyński Lifestyle Coach

2016 - Kurs Trenera Personalnego, Wyższa Szkoła Trenerska

2015 - Rola żywienia i treningu w procesie kształtowania sylwetki, Jacek Bilczyński Lifestyle Coach