Patrycja Pałasz

Trener jogi


Patrycja to prawdziwa FITmasterka. Jest absolwentką warszawskiego AWF-u, instruktorką rekreacji ruchowej, sportu, kinezyprofilaktyki, kinezygerontoprofilaktyki, a także instruktorką Trilo Chi i bodyArt oraz mastertrenerem szkoły Open Mind. Mistrzyni Polski w kickboxingu (1996), dwukrotnie zdobyła tytuł Fitness Woman (2000 i 2001) oraz tytuł I wice Miss Fitness Polski (2001). Zajęła również 6-te miejsce w konkursie Miss Fitness Europe (2001) oraz 10-te miejsce w konkursie Miss Fitness World (2002).

Od kilku lat jej główną specjalizacją jest joga i wszystkie jej odmiany - od spokojnej, wyciszającej Jogi Jin, przez statyczną, ukierunkowaną na szczegóły Jogę Iyengara, aż do płynnej, tanecznej Flow Jogi. Swoją ogromną wiedzę w tej dziedzinie wykorzystuje również niosąc pomoc ludziom w ich dolegliwościach ruchowych.

Zawód instruktorki wybrała ze względu na chęć pracy z ruchem ciała na wielu płaszczyznach. Patrycja uważa, że ciało wie najlepiej czego nam potrzeba, musimy jedynie nauczyć się go słuchać i z nim współpracować. Praca z ludźmi ją inspiruje do ciągłego rozwoju. Jej zajęcia to nie tylko relaksujący, miło spędzony czas - to także garść inspiracji i wskazówek, które można zastosować w codziennym życiu. Zawodowo Patrycja stale rozwija się w dziedzinie jogi, pilatesu i terapii ruchem. Największy nacisk kładzie jednak na rozwój swoich zajęć w kierunku terapeutycznego podejścia.

Czas wolny Patrycja spędza twórczo i aktywnie. Jej pasją, obok szeroko rozumianej aktywności fizycznej, jest malowanie obrazów metodą Vedic Art oraz nadawanie przedmiotom nowego wyglądu. Potrafi czasem stworzyć coś z niczego. Dużo czyta, słucha chilloutowej muzyki, tańczy i spaceruje po lesie.


UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

ROZWIŃ
2017 - Kurs "Functional myofascial & mobility world bodyART"

2017 - Kurs BLACKROLL® Trainer

2017 - I i II moduł Yin Fascial Yoga

2016 - Kurs "Połączenia kinematyczne stóp w ćwiczeniach jogi - moduł I"

2016 - Kurs "International bodyArt Instruktor"

2015 - Kurs "Pilates Matwork I"

2014 - Kurs terapii tańcem i ruchem

2014 - Kurs ruchu autentycznego " „Mindfulness w ruchu”

2014 - Kurs instruktora Trilo Chi "Body Mind Spirit"

2014 - Kurs trenera Therapy Fitness Open Mind Therapy Fitness School

2012 - Kurs "Felt Sense Method Joga"

2012 - Kurs nauczyciela jogi Open Mind Yoga Classic School

2005 - Kurs "OM Body Mind joga II"

2004 - Kurs "OM Body Mind joga"

- Kurs I i II stopnia Naturalnego Uzdrawiania Metodą Reiki Usui

- od 2003 roku uczestniczka licznych konwencji fitness (między innymi Nike Fitness Convention, Międzynarodowa Konwencja Fitness Reebok University Poland, OM Pilates Convention, Energia II konwencja Body Mind, Ogólnopolska Konwencja Jogi z Jaki Nett. Aktualnie przez ostatnie 2 lata prowadząca na największej Konwencji Fitness Eu4ya oraz na Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem)

+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14