Monika Kołodziej Fizjoterapeuta

Specjalistka od napięć w obrębie twarzoczaszki i głowy

Jest absolwentką fizjoterapii warszawskiego AWFu.

Zajmuje się napięciami w obrębie twarzoczaszki i głowy – pracuje zarówno relaksacyjnie, jak i terapeutycznie. Często jesteśmy nieświadomi, jak wiele napięć kumuluje się w tym obszarze i że nie zawsze są one wynikiem dysfunkcji w danym miejscu. Patrząc na ciało globalnie możemy zauważyć, że przyczyną wielu napięć, czy przewlekłego bólu są nieprawidłowe nawyki, które w łatwy sposób możemy wyeliminować. Dlatego Monika łączy pracę ciała z umysłem. Wykonuje też zabiegi liftingujące twarz, przywracając skórze elastyczność i witalność.

Dodatkowo pracuje ruchem, sama będąc osobą aktywną fizycznie i wiedząc, jakie korzyści czerpiemy z ruchu, co stara się przekazywać innym.

Certyfikowana specjalistka od Kobido – japońskiego masażu liftingującego

W swojej pracy korzysta z wiedzy i technik zdobytych na kursach, m.in. certyfikowanego kursu Kobido – japońskiego masażu liftingującego. Wykorzystuje techniki powięziowe oraz pracę na tkankach miękkich. W pracy z ruchem korzysta z doświadczenia zdobytego w pracy trenerskiej, szkolenia BLACKROLL® Therapy, szkolenia FMS oraz kursów z zakresu treningu funkcjonalnego.

Wolny czas przeważnie spędza aktywnie – jeżdżąc na rowerze czy skacząc salta. Interesuje się też odżywianiem pod kątem różnych zaburzeń hormonalnych.

Monika Kołodziej

W czym specjalizuje się Monika Kołodziej?

Kobido – japoński lifting twarzy

Kobido – japoński lifting twarzy

Masaż kobido jest japońskim sekretem młodości. Pochodzi od Anma, co oznacza nacisk i docisk - tradycyjnego systememu medycyny i masażu w Japonii.

Indywidualny trening terapeutyczny

Indywidualny trening terapeutyczny

Aby powrócić do aktywności bez narażania swojego ciała na dolegliwości bólowe niezbędna jest praca nad wzmacnianiem swoich najsłabszych ogniw.

Monika Kołodziej

Ukończone kursy i szkolenia

  • 2021- Kobido – japoński lifting twarzy
  • 2020 – obecnie – BLACKROLL® Therapy
  • 2020 – BLACKROLL® Workout
  • 2020 – BLACKROLL® Functional
  • 2019 – FMS- Functional Movement Screen
  • 2019 – Terapia Punktów Spustowych
  • 2018 – Zaburzenia tarczycy i metabolizmu węglowodanów w treningu
  • 2017- Roler – zastosowanie w treningu