Beata Przała Fizjoterapeuta uroginekologiczny

Specjalistka w zakresie terapii i profilaktyki dna miednicy

Beata jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Po zakończeniu studiów postanowiła rozwijać się w zakresie rehabilitacji uroginekologicznej i położniczej, które stały się jej specjalizacją. Beata zajmuje się profilaktyką i terapią dna miednicy, przygotowaniem do porodu, a także treningiem w okresie ciąży i popołogowo.

Naucza jak zadbać i przygotować swoje ciało do przyszłej ciąży

Jej wielką pasją jest zdrowy ruch, dlatego chętnie łączy go z terapią uroginekologiczną. Poprzez indywidualny dobór bezpiecznych i świadomych ćwiczeń pomaga kobietom w każdym wieku – zarówno tym starającym się o dziecko, jak również w okresie okołoporodowym. Naucza, jak zadbać i przygotować swoje ciało do przyszłej ciąży. Czuwa nad zdrowiem i dobrą kondycją przyszłej mamy troszcząc się o bezpieczeństwo maluszka. Po porodzie pokazuje, jak bezpiecznie i efektywnie wrócić do pełnej sprawności i odzyskać piękną sylwetkę.

Podąża za najnowszymi metodami pracy

Jest ciągle głodna wiedzy, regularnie podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła liczne szkolenia poświęcone terapii okolic dna miednicy, pracy z blizną czy postępowania w zespołach bolesnego miesiączkowania. Podąża za najnowszymi metodami pracy, uczestnicząc w wielu konferencjach naukowych z zakresu jej specjalizacji.

Pełna pozytywnej energii

Prywatnie jest bardzo ciepłą i uśmiechniętą osobą, która zaraża ludzi pozytywną energią. Na co dzień podąża za filozofią zdrowego stylu życia. Po godzinach nie rozstaje się z aktywnością fizyczną i z przyjemnością wskakuje na matę, aby oddać się swojej ulubionej praktyce jogi. Kocha zwierzęta, a w szczególności psy.

Beata Przała

W czym specjalizuje się Beata Przała?

Rehabilitacja uroginekologiczna

Rehabilitacja uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna leczy i zapobiega zmianom dna miednicy, jak nietrzymanie moczu, wypadanie narządów płciowych, czy dysfunkcje seksualne.

Indywidualny trening dla kobiet po ciąży

Indywidualny trening dla kobiet po ciąży

Ciało doświadczone po ciąży wymaga świadomej, bezpiecznej i stopniowej pracy, aby odzyskać nie tylko figurę, ale przede wszystkim zdrowe i siłę.

Opinie

 • D Dominika L

  Zajęcia dla kobiet w ciąży są świetne! Iza i Beata mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ćwiczenia są dostosowane do ciężarnych. Nie trzeba się obawiać czy nie zrobimy sobie na zajęciach krzywdy źle dobranymi ćwiczeniami (tak jak ma to miejsce na niektórych siłowniach). Dziewczyny przypominają o odpowiedniej postawie czy o tym jakie mięśnie aktywować. Polecam też zajęcia indywidualne dla ciężarnych z Beatą Przałą – dzięki nim super przeszłam całą ciążę, praktycznie bez obrzęków i bólów pleców przez cały czas.

  booksy logo
 • M Monika M

  Z całego serca polecam treningi „Aktywna ciąża”! Chodziłam z wielką przyjemnością przez kilka miesięcy na zajęcia prowadzone przez Beatę Przałę i Kasię Grodzicką – dziewczyny prowadzą różnorodne treningi, mocno się angażują, swietnie instruują przekazując przy okazji mnóstwo wiedzy! A przy tym budują sympatyczną i luźną atmosferę na zajęciach. Dzięki tym zajęciom codziennie odczuwam jak sprawne i wytrzymałe mam ciało mimo sporego brzuszka ? polecam wszystkim przyszłym mamom! ??

  booksy logo
Beata Przała

Ukończone kursy i szkolenia

 • 2019 – Kurs Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej ( z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uro-Ginekologicznego PTUG ), RehaPlus
 • 2019- Szkolenie Poród to Ruch,Medical Pregnancy Training 2018 – Szkolenie Kompleksowa Terapia Blizn, Femme Medica
 • 2017- Szkolenie Miednica – kluczowy obszar pracy z pacjentem, Med Coach
 • 2017- Szkolenie Postępowanie w Zespołach Bolesnego Miesiączkowania, Med Coach
 • 2017- Szkolenie Terapia Manualna Kobiet w Ciąży, Med Coach 2017- Szkolenie Mobility, Biernat Centrum Sportu i Rekreacji
 • 2016 – Kurs Fizjoterapia Kobiet. Terapia uroginekologiczna, okresu ciąży i pooperacyjna, Forum, dr Marta Curyło 2
 • 2016- Kurs Sztuka Prowadzenia Aktywnej Szkoły Rodzenia, Fundacja Rodzić po Ludzku 2016- Szkolenie Aktywna Przez 9 miesięcy, Aeroactiv
 • 2016 – Kurs Zintegrowany i Głęboki Masaż Tkanek Miękkich, Fizjorelax
 • 2016 – Kurs Trenera Personalnego, Reha- Fit i Aeroactiv
 • 2015 – Szkolenie Trening Mięśni Dna Miednicy, Aeroactiv
 • 2015 – Szkolenie Pilates Equipment i Pilates Roller Euro Fitness School
 • 2014 – Kurs Instructor Pilates (Poziom Podstawowy i Zaawansowany), Reha- Fit, Aeroactive
 • 2014 – Kurs Kinezytapingu Medycznego, Pro School
 • 2013 – Szkolenie OM Functional Stretch, Open Mind
 • 2012- Kurs Professional Fitness Instructor oraz Body Sculpt, Profi Fitness School