Bartosz Jastrzębski Fizjoterapeuta / Trener przygotowania motorycznego

Terapia dostosowana do uprawianego sportu

Bartosz jest trenerem terapeutycznym specjalizującym się w przygotowaniu motorycznym i rehabilitacji narządu ruchu. Każdy trening czy terapię dopasowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta, tak aby przygotować go do specyfiki uprawianego sportu, maksymalnie przyspieszyć czas rehabilitacji czy osiągnąć wyznaczone cele treningowe.

Doświadczenie zdobyte jako piłkarz

Bartosz rozpoczął edukację na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie po kontuzji więzadła krzyżowego przedniego, która przerwała jego karierę w piłce nożnej. Postanowił wówczas pomagać innym zawodnikom przechodzić urazy i powracać do pełnej sprawności. Na podstawie własnego doświadczenia i zdobytej wiedzy stwierdził, że urazami należy nie tylko zajmować się już po fakcie, ale odpowiednio dobranymi treningami można w dużym stopniu zniwelować ryzyko ich wystąpienia.

Doświadczony trener

Pierwsze doświadczenia jako trener zdobywał w młodzieżowych drużynach MKS Polonia Warszawa, drugiej drużynie Znicza Pruszków oraz Zagłębia Lubin, z którymi zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów (U17 i U19). Był odpowiedzialny za przygotowanie sportowców do zawodów oraz readaptacje po kontuzji tak, by jak najszybciej wrócili do treningów.

Współpracował z Polskim Związkiem Piłki Nożnej

Bartosz swoim warsztatem oraz zaangażowaniem dał poznać się również działaczom Polskiego Związku Piłki Nożnej, co zaowocowało zaproszeniem go do projektu Zimowa Akademia Młodych Orłów, w której udział brali najzdolniejsi zawodnicy z całej Polski urodzeni w 2005 roku. Razem z PZPN współpracował również przy projekcie Grassroots, podczas którego prowadził wykłady dla trenerów wojewódzkich związków piłki nożnej w całej Polsce. Obecnie pracuje jako trener terapeutyczny w Warszawie.

W wolnym czasie jeździ na rowerze, gra w siatkówkę oraz piłkę nożną. Oprócz sportu resetuje się przy dobrej książce i podczas podróży za miasto.

Bartosz Jastrzębski

W czym specjalizuje się Bartosz Jastrzębski?

Indywidualny trening przygotowania motorycznego

Indywidualny trening przygotowania motorycznego

Trening przygotowania motorycznego bazujący na indywidualnym podejściu. Przeznaczony dla wszystkich, którzy uprawiają sport i bez względu na dyscyplinę.

Indywidualny trening funkcjonalny

Indywidualny trening funkcjonalny

Ten intensywny program treningowy pozwoli Ci wzmocnić ciało, zwiększyć siłę, poprawić formę i kondycję.

Bartosz Jastrzębski

Ukończone kursy i szkolenia

  • 2020 – Globalna Terapia Stopy, Piotr Kostrzębski
  • 2020 – BLACKROLL Screening, BLACKROLL Polska, Piotr Ciebiera
  • 2019 – exos Menthorship Phase II, movewell solution Remigiusz Rzepka, Tristan Rice
  • 2019 – EXOS Mentorship Phase I, MOVE Well Solution, Remigiusz Rzepka, Nicole Rodriguez
  • 2017 – Przygotowanie Motoryczne według standardów UKSCA. Moduł 3 – Plyometria, szybkość i zwinność. BODYWORK, Łukasz Kirszenstein (UKSCA, NSCA-CSCS)
  • 2017 – Przygotowanie Motoryczne według standardów UKSCA. Moduł 2 – Olimpijskie podnoszenie ciężarów. BODY WORK, Łukasz Kirszenstein (UKSCA, NSCA-CSCS)
  • 2017 – Przygotowanie Motoryczne według standardów UKSCA. Moduł 1. Informacje podstawowe i ćwiczenia fundamentalne. BODY WORK, Łukasz Kirszenstein (UKSCA, NSCA-CSCS)
  • 2015 – Nowoczesne trendy w przygotowaniu motorycznym i fizjoterapii sportowej. FizjoFit, AWF Katowice, PSTM