Program zdrowy kręgosłupKażda z osób, która cierpi z powodu bólu kręgosłupa spotkała się z całą gamą ćwiczeń, które miały przynieść cudowne efekty. Można ich znaleźć w wielu publikacjach broszurowych, internetowych, na ulotkach – często stanowiących reklamę leków.

W tym gąszczu ćwiczeń ciężko znaleźć te, które pomagają. W każdej głowie rodzi sie zapewne pytanie: pomoże czy zaszkodzi? Czy ćwiczenia mogą być dobierane na chybił-trafił? Co wybrać?

My nie znamy jednego cudownego ćwiczenia, które pomoże każdemu cierpiącemu pacjentowi. Nie znajdziecie Państwo na naszej stronie recepty składającej się z kilku ćwiczeń, które są panaceum na problemy zdrowotne każdego. Nie istnieje bowiem taki zestaw, który pasuje doskonale do wszystkich kłopotów jakie mogą nas spotkać w związku z kręgosłupem.

Sięgając więc po kolejne publikacje z zestawami ćwiczeń musimy pamiętać, że narażamy sie na pogorszenie naszego stanu zdrowia. Każdą formę terapii ruchowej należy najpierw skonsultować ze specjalistą, który odpowiednio dobierze ją do naszych potrzeb. W Fizjo4life uzyskacie Państwo fachowa pomoc. Nasi specjaliści dobierają ćwiczenia indywidualnie dla każdego pacjenta, poprzedzając to wnikliwą analizą istniejących problemów zdrowotnych. Terapia dopasowana jest do możliwości pacjenta, jego stanu zdrowia oraz do tego jakie efekty ma ona docelowo przynieść na danym etapie leczenia.

Treningi wchodzące w skład programu „zdrowy kręgosłup” skonstruowany jest tak, by poprawić kondycję gorsetu mięśniowego jednocześnie minimalizując obciążenia kręgosłupa.

Także osoby, które mają postawioną diagnozę odnośnie schorzeń kręgosłupa, powinny dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa wcześniej skonsultować chęć rozpoczęcia jakichkolwiek treningów z naszym fizjoterapeutą.

+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14