Poznaj naszą
filozofię zdrowego
ruchu


Treningi

Zrozum swoje ciało, trenuj mądrze i efektywnie.

Tworzymy autorskie programy treningowe, które wykraczają poza ramy tradycyjnego myślenia o aktywności fizycznej. Każdy nasz program został stworzony w oparciu o terapeutyczny charakter pracy naszych specjalistów i ich holistyczne podejście do ludzkiego ciała. Podczas naszych treningów indywidualnych i zajęć grupowych zadbasz o zrównoważony rozwój, a także dobrą kondycję fizyczną i psychiczną swojego ciała.

Nasze programy treningowe

Zajęcia grupowe

W ofercie Fizjo4life znajdziesz wybór różnorodnych zajęć grupowych ukierunkowanych na świadomy i przemyślany trening zaspokajający wszystkie potrzeby ciała i ducha. Koncept zajęć grupowych oferowanych w naszym Studio w znacznym stopniu wyróżnia się na tle powszechnie dostępnych treningów grupowych. Zajęcia grupowe w naszym studio charakteryzują się unikatowością programów dostępnych wyłącznie w Fizjo4life. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających doświadczenie w pracy terapeutycznej, zapewniając najwyższą świadomość i bezpieczeństwo dobieranych ćwiczeń.

Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach pozwalających trenerowi na możliwie jak największe skupienie się na każdej ćwiczącej osobie, a uczestnikowi dając gwarancję maksimum komfortu i intymności. Nasze autorskie programy, w zależności od wybranego rodzaju pozwolą Ci wysmuklić i ujędrnić ciało, wzmocnić mięśnie i uzyskać piękną sylwetkę, zregenerować mięśnie, zredukować stres i napięcie, zachować prawidłową postawę ciała, a także odzyskać równowagę i spokój po ciężkim dniu pracy jednocześnie podnosząc endorfiny na najwyższy poziom!

Celem naszych zajęć grupowych jest nauczać zdrowego i świadomego ruchu dla życia, dla Ciebie! Oprócz klasycznych zajęć Joga i Pilates, nasi klienci mogą skorzystać z wyjątkowych programów treningowych Workout oraz Rolowanie. Specjalnie dla przyszłych mam przygotowaliśmy także zajęcia Aktywna ciąża!

Udział w zajęciach możesz wziąć jednorazowo, w ramach miesięcznego karnetu lub z kartą MultiSport Plus. Sprawdź nasze zajęcia i odkryj, jak wiele dobrego mogą przynieść dla Twojego ciała.

Treningi indywidualne

W naszej ofercie znajdziesz również propozycje treningów indywidualnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych terapeutów ruchowych, którzy bazując na umiejętności przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki oraz wieloletnim doświadczeniu dostosują program ćwiczeń i ich intensywność do Twoich potrzeb i możliwości.

Proponowane przez nas programy w szerokim zakresie przewyższają tradycyjny trening personalny skupiając się na aspekcie medycznym, funkcjonalnym i motorycznym w zależności od zdiagnozowanych dysfunkcji lub deficytów. W indywidualnej pracy z naszymi podopiecznymi kierujemy się zasadą "Jesteś tak mocny, jak Twoje najsłabsze ogniwo" starając się możliwie jak najbardziej usprawnić funkcjonowanie ich ciała, jednocześnie pracując nad uzyskaniem pożądanych efektów.

Nasze programy treningów indywidualnych są skierowane dla osób o każdym poziomie aktywności fizycznej pragnących w świadomy sposób zadbać o swoje zdrowie i ciało, a także zawodowych sportowców przygotowując ich ogólnorozwojowo do wybranej dyscypliny, czy startu.

W ramach indywidualnych treningów możesz pracować nad korekcją wad postawy, budować nowe nawyki ruchowe w celu prewencji i zapobiegania powrotowi dolegliwości bólowych w trakcie treningu terapeutycznego, wzmocnić ciało i poprawić jego ogólną kondycję podczas treningu funkcjonalnego, przywrócić prawidłowe wzorce oddechowe dzięki treningowi oddechowemu, pogłębić swoją praktyję jogi podczas indywidualnego treningu jogi, odbyć prywatne lekcje pilatesu, a także nauczyć się prawidłowych technik regeneracji z wykorzystaniem BLACKROLL®. Dla przyszłych mam przygotowaliśmy treningi indywiduane dla ciężarnych oraz warsztat przygotowujący do porodu.

Sprawdź naszą ofertę i dobierz trening skrojony na miarę Twoich potrzeb. Decydując się na indywidualne programy treningowe w Fizjo4life zyskujesz gwarancję pełnego profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji terapeutów prowadzących, którzy w holistyczny zadbają o wszystkie potrzeby Twojego ciała.

Odwiedzasz nas po raz pierwszy? Sprawdź jak się przygotować do pierwszej wizyty