Hubert Kowalewski

Fizjoterapeuta


Hubert specjalizuje się w diagnostyce oraz rehabilitacji sportowców i pacjentów po urazach ortopedycznych. W pracy dostosowuje narzędzia terapeutyczne indywidualnie do potrzeb pacjenta, mając na uwadze złożoność procesu leczenia. Właśnie ta różnorodność najbardziej napędza i inspiruje go w pracy fizjoterapeuty. Uznaje profilaktykę w postaci aktywności fizycznej oraz zdrowych nawyków jako kluczowe aspekty zachowania homeostazy organizmu człowieka.

Specjalizuje się w pracy z tkankami miękkimi oraz związanymi z nimi zaburzeniami psychosomatycznymi. Wykorzystuje wiele metod do łagodzenia przewlekłego bólu i napięć w łańcuchach mięśniowo-powięziowych wywołanych przeciążeniami, stresem czy urazem. Stale szuka nowych rozwiązań, które skutecznie wpływają na poprawę jakości życia jego pacjentów.

Hubert jest absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz certyfikowanym terapeutą metody FDM i FMS. Zamiłowanie do aktywności fizycznej oraz wiele lat spędzonych na piłkarskim boisku było inspiracją do wyboru kierunku zawodowego. Hubert swój warsztat terapeutyczny rozwijał współpracując z siatkarzami z Jastrzębskiego Węgla oraz piłkarzami z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Uwielbia ludzi z pasją, dlatego świetnie czuje się w środowisku sportowców. Praca nad ich optymalnym przygotowaniem sprawia mu największą satysfakcję. Obecnie współpracuje z koszykarzami warszawskiej Legii dbając o ich zdrowie, prewencję urazów oraz jak najszybszy powrót po kontuzjach.

W wolnych chwilach podróżuje, surfuje, boksuje, jeździ na snowboardzie, a także bierze udział we wszelkich możliwych sportach zespołowych, bo jak sam przyznaje - rywalizacja to jego drugie imię.


UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

ROZWIŃ
2019 - BLACKROLL Screening, Piotr Ciebiera

2019 - BLACKROLL Trainer, Karolina i Michał Dachowscy

2019 - FDM - Fascial Distortion Model, IFDMO, Robert Faryj

2019 - FMS - Functional Movement Screen, Optima, Remigiusz Rzepka

2018 - Igłoterapia bez tajemnic, ATMIS, Mateusz Kobylarz

2018 - Masaż bańką chinśką i masaż Confer Shape, Projekt Masaż, Justyna Żyła

2017 - Movement & mobility, The Starrett System Mobility|WOD 101, Kelly Starrett
+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14