Uzupełnij terapię
o nowoczesną
diagnostykę


Czym jest biorezonans?

Biorezonans to specjalistyczne urządzenie wykorzystujące drgania elektromagnetyczne w diagnostyce i terapii zaburzeń spowodowanych obciążeniami takimi jak pasożyty, bakterie i wirusy czy alergeny. Jest połączeniem osiągnięć nowoczesnej techniki oraz medycyny naturalnej. Szczegółowa diagnostyka, jaką zapewnia biorezonans, pozwala określić obciążone narządy pacjenta oraz wskazać potencjalne szkodliwe czynniki mające wpływ na jego samopoczucie. Dokładność testu u osób dorosłych szacuje się na 95%.

Biorezonans to bezpieczna i bezbolesna forma terapii pomagająca w walce ze schorzeniami układu immunologicznego, pokarmowego, mięśniowo-kostnego. Pomaga w leczeniu m.in. nadwagi i otyłości, alergii, zaburzeń hormonalnych, chorób zwyrodnieniowych, nerwicy, chorób skóry czy wrzodów.

Jak działa biorezonans?

Diagnostyka biorezonansem opiera się na wykorzystaniu niewielkiego natężenia prądu o ściśle określonych częstotliwościach. W trakcie badania porównywane są wartości prawidłowe (modele częstotliwości narządów i patogenów) z wartościami występującymi u badanego i na tej podstawie budowana jest lista obciążeń organizmu.

Badania opierają się na lekkich dotknięciach elektrodą diagnostyczną punktu akupunkturowego znajdującego się na palcach dłoni. Poza diagnozowaniem obciążeń powodowanych przez szkodliwe mikroorganizmy, możliwe jest również testowanie środków farmakologicznych, ziół i preparatów homeopatycznych pod kątem skuteczności w terapii konkretnego pacjenta.

Oferujemy następujące usługi biorezonansem w Warszawie: Skan Expresowy, Pełna diagnostyka, Pełna diagnostyka z pierwszym leczeniem, Leczenie, Wizyta kontrolna.

Odwiedzasz nas po raz pierwszy? Sprawdź jak się przygotować do pierwszej wizyty