Anna Małgorzata Jaroń

Fizjoterapeuta dziecięcy


Ania jest Doktorem Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku studiów kształciła się w kierunku fizjoterapii pediatrycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.

Ania specjalizuje się w pracy z wcześniakami, noworodkami oraz niemowlętami, a także w pracy przy wrodzonych wadach stóp, obniżonym lub wzmożonym napięciu mięśniowym, asymetrii ułożenia ciała, kręczu szyi, porażeniach splotu barkowego, zaburzeniach rozwoju psychoruchowego związane np. z wadą serca, wadą genetyczną czy epilepsją. Pracuje metodą NDT-Bobath, Prechtl’a, AFE, a dodatkowo wykorzystuje w terapii kinesiotaping oraz elementy integracji sensorycznej.

Praca z najmłodszymi pacjentami to największa pasja Ani. Daje jej ona mnóstwo radości oraz satysfakcji. Podczas pracy z dziećmi najważniejszym jest dla niej nawiązanie jak najlepszego kontaktu z małym pacjentem, a także z jego rodzicami oraz wspólne ustalanie celów terapii.

Ania wolny czas spędza na podróżowaniu. Zimę kocha za możliwość jazdy na nartach, za to lato należy do niedawno odkrytej pasji - windsurfingu. Deszczowe, szare i ponure dni spędza z dobrym kryminałem oraz piecząc słodkości.


UKOŃCZONE KURSY I SZKOLENIA

ROZWIŃ
2019 - Dyplom Doktorski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

2018 - Kurs terapii neurorozwojowej NDT-Bobath Baby, Gdańsk

2016 - Kinesiology taping - basic, K-Active Association, Gdańsk

2014 - Kurs terapii neurorozwojowej NDT-Bobath Basic, Gdańsk

2013 - Kurs Integracji Sensorycznej I stopień

2013 - Szkolenie „Przygotowanie pacjenta z wrodzoną skazą krwotoczną do operacji ortopedycznej i opieka po operacji”

2013 - Szkolenie „Wczesna interwencja. Elementy diagnozy i terapii dziecka w wieku 0-12 miesięcy z zaburzonym rozwojem psychoruchowym”

2010 - Kurs terapii manualnej – Metoda Maitland’a, stopień I

2010 - Ocena globalnych wzorców ruchu metoda Prechtl’a

+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14