Aleksandra Garbacz

Specjalista ds. biorezonansu


Misją życiową Oli jest pomoc pacjentom w osiągnięciu lepszego życia poprzez poprawę stanu zdrowia. W Fizjo4Life inspiruje pacjentów do zmiany na wielu płaszczyznach. Jest dietetykiem klinicznym i sportowym, psychodietetykiem, psychologiem, bioterapeutą i szkoleniowcem. Jest specjalistką od tego co cielesne i duchowe. Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego AWF w Warszawie (Żywienie i suplementacja w sporcie), Wydziału Psychologii SWPS w Warszawie (Psychologia Kliniczna, Psychodietetyka, Psychosomatyka) oraz Dietetyki na SGGW. Ukończyła specjalistyczne szkolenia z diagnostyki i terapii metodą dr Volla i dr Schimmela, a także kurs dietetyki profilaktycznej i leczniczej według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (diagnostyka TCM). Posiada także I stopień Kinezjologii (metoda w zakresie Samoleczenia i Naturalnego Uzdrawiania, stosowana w szpitalach w wielu krajach jako integralna lub dodatkowa forma terapii).

Jest pozytywnie zakręcona na punkcie zdrowego stylu życia. W pracy z pacjentami szczególną uwagę zwraca na nierozerwalnie współistniejącą sferę mentalno-emocjonalną, która obok czynników zewnętrznych, bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie. Na ludzi patrzy przez pryzmat ich historii. Lubi poszukiwać i odkrywać przyczyny dolegliwości, a następnie wykorzystywać swoją bogatą wiedzę do pracy nad poprawą jakość ich życia. Dla Oli ciało nie istnieje bez duszy, a dusza bez ciała, dlatego do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i holistycznie.

Ola prowadzi autorskie programy szkoleń dotyczące holistycznego podejścia do zdrowia, m.in. Psychoneuroimmunologia, Dietetyka i suplementacja w chorobach autoimmunologicznych, Pasożyty wewnątrz nas, Interpretacja badań krwi. W programach swoich szkoleń łączy wiedzę o szeroko rozumianej dietetyce opartej na najnowszych badaniach klinicznych z tradycyjnym podejściem medycyny naturalnej.

Lista zainteresowań Oli jest tak długa, jak lista dziedzin, w których się specjalizuje. Jest ciekawa życia i wszystkiego, co wiąże się z funkcjonowaniem człowieka. Interesuje się astronomią, historią świata i życiem człowieka w różnych kulturach. W wolnym czasie uwielbia wspinaczkę górską, snowboard, gotowanie oraz podróże po Polsce. Lubi medytować i ćwiczyć pilates w zaciszu domowym. Czasem spędza czas poza miastem z dobrym kryminałem i kawą w ręku.


+48 602 11 85 22
recepcja@fizjo4life.pl
9-20 | sb 10-14