Treningi


Poznaj naszą
filozofię zdrowego ruchuZrozum swoje ciało, trenuj mądrze i efektywnie.

Tworzymy autorskie programy treningowe, które dostosowujemy do potrzeb zarówno amatorów, jak i zawodowych sportowców. Nasi trenerzy uczą jak przygotować się do wysiłku oraz dostosować trening do swoich możliwości. Podczas naszych zajęć dowiesz się jak uniknąć kontuzji i osiągać jeszcze lepsze wyniki dbając o zrównoważony rozwój swojego ciała.

Nasze programy
TreningoweZajęcia grupowe

W ofercie Fizjo4Life znajdziesz wybór zajęć grupowych stanowiących doskonałe uzupełnienie Twoich codziennych treningów. Nasi trenerzy przygotowali autorskie programy, które pozwolą Ci wysmuklić i zregenerować ciało, wzmocnić mięśnie, zredukować stres i napięcie, zachować prawidłową postawę ciała.

Obok zajęć z jogi i pilatesu, nasi klienci mogą skorzystać z unikalnego programu taneczno-treningowego Fascial Dance. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i terapeutów ruchowych, którzy w oparciu o swoje bogate doświadczenie tworzą autorskie programy treningowe.

Treningi indywidualne

W naszej ofercie znajdziesz również propozycje treningów indywidualnych, podczas których trener dostosowuje program ćwiczeń oraz ich intensywność do Twoich potrzeb i możliwości.

W ramach indywidualnych zajęć z trenerem możesz pracować nad korekcją wad postawy, nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń (bezpieczny trening dla początkujących), wzmocnieniem ciała i poprawą kondycji (treningi funkcjonalne) oraz technikami regeneracji z użyciem przyrządów BLACKROLL. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w sporcie, skorzystaj z programu przygotowującego do treningów. Sprawdź naszą ofertę i dobierz trening odpowiadający Twoim potrzebom.

Treningi z użyciem rollerów Blackroll

Uczymy jak wykorzystywać przyrządy do rolowania podczas treningu oraz w procesie regeneracji potreningowej.

Wśród naszych specjalistów mamy certyfikowanych trenerów marki BLACKROLL, którzy stworzyli autorskie programy rolowania w treningu indywidualnym i grupowym. Pod okiem naszych trenerów dowiesz się jak wykorzystać rolki dla urozmaicenia swojego treningu (BLACKROLL Workout) oraz wzmocnić efekty regeneracji potreningowej (BLACKROLL rolowanie). Rolowanie to obowiązkowy element każdego treningu, dzięki niemu dbasz o prawidłowe funkcjonowanie swojego ciała, o dobrą kondycję. Regeneracja po treningu z użyciem wałka do masażu pozwala zapobiegać kontuzjom powstałym wskutek zmęczenia czy przetrenowania.